TEDAVİLER

Destekleyici Terapiler

Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son...

 • Hypoxi Dermology

  DERMOLOGY İLE SELÜLİTLERDEN KURTUL, METABOLİZMANI HIZLANDIR

  Cildinizi Hypoxi Dermology ile çalıştırın

  Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son... Gergin cilde kavuşturacak en rahat yol: Devrim yaratacak Hypoxi Dermology Konforu siz rahatlarken cildinizi güçlendirir. Hypoxi modern teknolojisi yardımıyla, doğal bir terapi olan bardak çekme sistemini 21. Yüzyıla uygun geliştirdi.

  Minimum çalışma...

  Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken vücutta komple rahatlama sunan en konforlu sistem. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bir bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır. Hypoxi Dermologynin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Zehirli maddeler atılır. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır. Hypoxi Dermology'nin cildi toparlama etkisine bugüne kadar ulaşılamamıştır ve ilk uygulamalardan sonra ciltteki etkileri gözle görülür.

 • Hypoxi Trainer L250

  TRAİNER L250 İLE FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUN

  Kadınların % 80' i özellikle üst baldır ve popo bölgesinde inatçı yağ birikimlerinden şikayetçidir

  Hypoxi Terapisi, yağ yakmada problemli bölgelere yönelerek yağların doğru bölgelerde yakılmasnı sağlıyor. Hypoxi metodu aktifleştirici kan dolaşımı yükselmesini yağ yakma çalışması ile birleştiriyor. Böylece en inatçı yağlar da istenilen bölgelerden atılıyor.

  Vakum ile vücut şekillendirme

  Yenilikçi Hypoxi Training'in temeli kalçalara kadar ulaşan düşük basınç bölümü ile buna entegre edilmiş bisiklet ergometresidir. Düşük basınç kanı problem bölgelerinin yağ dokusu içine çeker. Kan orada yağ asitleri ile zenginleştirilir. Bilgisayar kumandalı basınç değişikliği yağın kaslara taşınmasını hızlandırır ve yağ sonuç olarak orada yakılır.

  Konforlu zayıflama

  Trainer L 250 cihazı, en rahat ortamda, yatar durumda çalışma imkanı sunuyor. Bu şekilde, yapılan çalışma vücut ağırlığına bağlı kalmadan gerçekleştirilebiliyor.

 • Hypoxi Vacunaut

  VACUNAUT İLE 1 AYDA 2 BEDEN İNCELİN

  Düzgün karın ve ince bel ama nasıl?

  Problemi hepimiz biliyoruz: Karın ve kalçalarda yağ minderleri bir defa yerleştiler mi, burada inatla kalmaya devam ederler. Bilimsel çalışmalar bu pratik deneyimi doğruluyor: Bilinen çalışmalarla diyet ile kombine edilmiş devamlı egzersiz çalışmaları da olsa problemli bölgelerle yeterli etkinlikte mücadele etmek hiç de kolay değil. Yağın her zaman öncelikle azaltıldığı bölgeler maalesef en yogun yağ birikiminin oldugu yerler değil, en kolay ve en çabuk kullanılabildiği kısımlardır.

  Vacunaut sistemi - Hedefli yağ yakma:

  Vacunaut Hypoxi tarafından geliştirilen bir vakum egzersiz kıyafetidir. 122 basınç bölümü bulunan ağ, karın ve kalçalardaki problem bölgeleri üzerine sarılır. Sistemde 1. aşamada kan, düşük basınç ile karın ve kalça bölgesindeki alt deri yağ dokusu içinde emilir ve nazik uygulama sonucu aktif duruma geçen yağ asitlerini alır. 2. aşamada yağ asitleri ile zenginleştirilmiş kan, yüksek basınç ile yağ dokusundan kan damarlarına doğru bastırılır. Yağ asitleri ile birlikte, diğer zararlı ve zehirli maddeler de dokulardan atılır. Yağ asitlerinin kan damarları üzerinden kaslara taşınması ancak yüksek basınç aşaması ile mümkün olur ve orada tekrar geri dönüşü olmayacak şekilde yakılırlar.

 • Bodyslimmer

  BODYSLİMMER İLE 1 HAFTADA 5000 KALORİ YAKIN

  BodySlimmer zayıflamak ve incelmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Kızılötesi ışınları, renk terapisi, aromaterapi, vakum, ozon tedavisi, infrared ısı, kolajen bakımları gibi tüm fonksiyonları kilo vermeniz için en doğru yöntemlerin birleşimidir. BodySlimmer cihazı için özel üretilmiş olan etek giyilerek kabin içindeki düşük atmosferik basınç ortamında haftada 3 kez 30 dakika spor yapıldığında  5000 kaloriye kadar yakabileceğiniz bu cihaz tek seansta bile 4 kata kadar daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur.

 • Rollyslimmer

  ROLLSLİMMER İLE SELÜLİTLERE ELVEDA!

  2.500 yıllık Uzakdoğu masajının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan RollSlimmer kas sistemini güçlendirerek kan dolaşımını hızlandırır, düzgün bir postür elde edilmesine olanak sağlar  ve vücudunuzdaki yağların yüksek oranda yakılmasında büyük rol oynar. Yüksek etki için Infrared(ısı), kolajen, ozon tedavisi ve kromaterapi destekli özelliklerle donatılmıştır.  Tüm vücut kullanılır. RollSlimmer’ın en büyük özelliği selülitle mücadele etmesidir. Düzenli kullanımda selülitlerin gözle görülür şekilde giderilmesine ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur.

 • Reshape

  RESHAPE 20.000 MEKİK ETKİSİYLE YAĞ YAK KAS YAP YATARAK KİLO VER

  Reshape cihazı spor salonlarında yapılan sporu yarım saatlik bir programın içine uyarlayıp kaslara çok yoğun spor yapmış sinyalleri gönderir. Gelişmiş elektromanyetik dalga teknolojisi ile 30 dakikada kasları 20.000 kez çalıştırarak harekete geçirir. Düzenli kullanımda kas kütlesini arttırırken, yağ kaybını sağlar. Reshape cihazı kol, göbek, kalça ve basen bölgesinde kullanılabilir. Çok fazla kalori yakmanıza ve metabolik hızı arttırmanıza yol açar. Böylece uyurken ve dinlenirken bile yağ kaybetmeye devam edebilirsiniz.

 • Activcouch

  ActivCouch rahatlama, gevşeme haline geçmenizi sağlayan beden ısısı ve bedensel rahatlama için en doğru pozisyona ayarlanmış tüm vücuda masaj yapan özel tasarım masaj yatağıdır. ActivCouch’a uzandığınızda bedeniniz ve ruhunuz yoğun geçen günün ardından ihtiyaç duyduğu rahatlama imkanını bulacaktır. Müzik ve hafif masaj zihninizin sakinleşip rahatlamasını ve bedeninizin konfor ile buluşmasını sağlayacaktır.

 • Diyetisyen Desteği

  Diyetisyenler doğru, yeterli ve dengeli beslenme aracılığı ile sağlıklı yaşamı destekleyen yol göstericilerdir. Diyet programının kişinin fiziki ve mental durumuna özel olması gerekir. Herhangi bir diyeti deneyen kişilerin yüzde 60’ının amacına ulaşamadığı, hatta sağlığını tehlikeye attığı bilinmektedir. Bedensel ve psikolojik sağlığın korunmasını amaçlayan kilo kontrolü programlarında beslenme uzmanları, kişiye özel ölçüm, hesaplama ve değerlendirmelerle doğru bilgiyi sunar ve takibinde yardımcı olur.

  Her insanın günlük alması gereken besin ihtiyacı farklıdır. Cinsiyet, yaş, hareketlilik düzeyi, mevcut durumdaki hastalıkları veya hastalık potansiyelleri besin ihtiyaçlarını değiştirmektedir. Diyetisyenimiz kan tahlilleriniz, sağlık geçmişiniz ve yaşam şeklinize göre listenizi planlar. Uygulanabilir bir beslenme programı olması bizler için oldukça önemlidir. Sürdürülebilir bir beslenme ile ideal sonuçlara ulaşmak daha kolaydır.

Diğer Tedaviler

İnfüzyon Terapileri

İnfüzyon Terapileri

Myer's Cocktail, Nad+ Serum, Hair and Nail Cocktail, Power Fitness Sport Amino Acid Cocktail, Beauty Cocktail, Fat Burning Slim Boost, B Complex Vitamin, Vitamin C, Biotin, Zinc, Selenium, Alpha Lipoic Acid, Glutathione, Methyl Plus, Resveratrol, Methycobalamin, Collagen Boosters

Detaylar
Destekleyici Terapiler

Destekleyici Terapiler

Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son...

Detaylar
Esneklik ve
Zihin

Esneklik ve
Zihin

Yoga, Hindistan’da ortaya çıkan fiziksel ve ruhsal iyilik halini artırmak için nefes almaya odaklanan bir egzersizdir.

Detaylar
Diyet Cafe

Diyet Cafe

Glutensiz Ürünler, Fit Tatlılar, Detox İçecekler, No Sugar No Gluten Kahvaltı, Bowl Kasesi...

Detaylar
Spa &
Güzellik

Spa &
Güzellik

Günümüzde sıklıkla yaşanan stres, uykusuzluk ve gerginlik gibi problemler cilt yapısına olumsuz etki eder.

Detaylar
Programlar

Programlar

Diyabet tedavisi, yüksek kolesterol tedavisi, detoks programları, aralıklı oruç programları, ketojenik programlar, yüksek tansiyon programları

Detaylar

İLETİŞİM

Bizimle Huzurun Yolculuğuna Başlayın.

ADRES

Maşukiye Mah. Türbe Sok. No:25 Kartepe/Kocaeli

Haritada Göster

TELEFON

0532 733 35 41

[email protected]

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!