Kurumsal | Hunza Camp Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120…

Kurumsal | Hunza Camp Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120…

Kurumsal | Hunza Camp Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120…

Kurumsal | Hunza Camp Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120… Kurumsal | Hunza Camp Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120…
Hunza

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hunza Camp adını Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120 yıl yaşıyor. Yolun yarısının 65 olduğu bu toplulukta kadınlar 65-70 yaşında doğum yapabiliyorlar.

Hunza Türklerinin çok ilginç bir yanında hiçbir kanser vakasının yaşanmaması aynı zamanda sık rastlanan diğer rahatsızlıklarda (şeker,damar tıkanıklığı,kalp yetmezliği vb.) görülmüyor.

Çıktığımız bu yolda Hunza Türklerini örnek alarak danışanlarımızın bilinçlenip, yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. VIP hizmet sunmakla birlikte bütün üyelerimizin ihtiyaç duyduğu yaşama rehberlik ediyoruz.

Herşeyden önce sağlık sloganıyla Hunza Camp’ta profesyonel ekibimiz ile sağlık bulmaya hazır mısınız ?

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Hunza Camp | TUĞBA CİĞERDELEN
TUĞBA
CİĞERDELEN

DETAYLAR
Hunza Camp | FEZA ŞEN
FEZA
ŞEN

MEDİKAL KOÇ

DETAYLAR
Hunza Camp | TÜRKAN DAYIOĞLU
TÜRKAN
DAYIOĞLU

DİYETİSYEN

DETAYLAR
Hunza Camp | SADİYE GELTURAN
SADİYE
GELTURAN

FİZYOTERAPİST/PİLATES EĞİTMENİ

DETAYLAR
Hunza Camp | ECE VAR
ECE
VAR

YOGA EĞİTMENİ

DETAYLAR
Hunza Camp | BEGÜM KARA
BEGÜM
KARA

YÖNETİCİ ASİSTANI

DETAYLAR
Hunza Camp | ŞEBNEM SALİM
ŞEBNEM
SALİM

HYPOXİ HEMŞİRESİ

DETAYLAR
TUĞBA CİĞERDELEN

1974 İzmir doğumlu

Zaman içinde özel kanalların kurulmasıyla birlikte, bitmek tükenmek bilmeyen çalışma motivasyonum, girişimci ruhum en önemlisi yenilik ve gelişimlere açık oluşumla bugünlere geldim. Dünya bir dinamizm içerisinde durmadan değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak, bu değişim rüzgarında yelkenini ustalıkla kullanmak beraberinde başarıyı getiriyor. Eski köye yeni adet getiremeyenler, getirmek istemeyenler aynı hızla bu değişim rüzgarları karşısında eriyip yok oldular. Yeniliklere açık olmak, ezber bozmanın ilk değeridir. Sunuculukla girdiğim bu yolda, kendimi hiç sınırlamadım, tek bir alana odaklanmadım. Hangi departmanda bir eksiklik varsa oraya bir şekilde kendimi monte ederek daha çok öğrendim, daha donanımlı olmak beraberinde güç ve cesaret getiriyordu. Kaç program yaptık, kaç saat çalıştık gerçekten hatırlamıyorum. Ama tek bildiğim görsel medya dünyasında usta-çırak ilişkisinin mesleki hayatıma kattığı çok fazla pozitif transferin olduğu. Sunuculuğumla zaman zaman stüdyo içinde zaman zaman reji koltuğunda ve bitmek bilmeyen uzun toplantılarda hatırlıyorum kendimi. Ve hala çalışıyorum bıkmadan, hala üretiyorum sıkılmadan, çeyrek asrı geçen bir tempoda.Saklıdır Artık eş ve anneyim hayatın bana sunduğu güzellikler içerisindeyim. Kazandığım tecrübem ve zamanla kazanacağım tecrübelerim ile ‘Herşeyden Önce Sağlık’ diyerek çıktığım bu yolda Hunza Camp olarak sizlerin hayatına dokunmak benim için büyük bir onur. Kendinizde çok şeyler bulabileceğiniz bu yolculuğunuzda enerjimizi birleştirip durmadan yılmadan severek ve isteyerek yapacağımız faaliyetlerimiz ile hayatın akışına mutlu yelkenler açmak için buradayım, buradayız. Profesyonel ekibimizle her zaman sizin yanınızdayız.

FEZA ŞEN

1966 yılında doğan Dr. Feza Şen, 1989 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi Sağlık Bilimleri Yönetimi MBA Uzmanlığı alan Dr. Feza Şen evli ve bir çocuk babasıdır.

Kariyer: ·

1989-1997 yılları arasında Gemlik Devlet Hastanesi’nde hekim, · 1997-2011 Megamed Ltd. Şti. Bünyesinde Gemlik Uzmanlar Tıp Merkezi’ni faaliyete geçirilmesi ve İcra Kurulu Başkanlığı, · 2004 yılında kurulu bulunan Özel Sağlık Kuruluşları Derneklerini organize ederek Sağlık İşletmeleri Federasyonu Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ve SİF Federasyonu Sağlık Kuruluşları Standartları Belirleme ve Eğitim Komisyonu Başkanlığı; · Sağlık Bakanlığı Ulusal Sağlık Akreditasyon Yürütme Kuruluna SİF Federasyon temsilcisi olarak katılarak ulusal akreditasyon çalışmalarının yürütülmesi, · Özel Sağlık Kurumları adına mevzuat çalışmalarında çeşitli komisyonlarda görevler, · Temmuz 2006’da Bursa da açılan Medical Park Hastanesi’nin yönetim danışmanı ve açılış sonrası Özel Bursa Medikal Park Hastanesi Kurucu Başhekimlik görevi, · Bursa Line TV 2009 ve 2010 yıllarında yayınlanan Sağlığın Ritmi isimli sağlık politikaları programı yapımcısı, · Bursa Rentıp Hastanesi Kurucu Koordinatörlüğü, · Ve sektörde birçok ismi bizde saklı özel sağlık kuruluşlarına yatırım ve yönetim çözümleri.

TÜRKAN DAYIOĞLU

 Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen ünvanı ile mezun olmuştur.
Lisans eğitimini ‘‘Popüler Diyetler ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri’’ tezi ile sonlandırmıştır. Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Şehitkamil Devlet Hastanesi, Özel Hatem Hastanesi, Halide Alevli Aile Sağlığı Merkezi’nde yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile buluşturma imkanı bulan Türkan Dayıoğlu özellikle obezite,sporcu beslenmesi ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir.
Bütün tecrübe ve enerjisini şimdi her şeyden önce sağlık diyerek Hunza Camp ile bireyleri sağlıklı yarınlara davet ediyor.


Katıldığı Kongre & Seminerler
 • Şişmanlık ve Yaşam Kalitesi Üzerine Etkileri - Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2014
 • 1.İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi - Haliç Üniversitesi 2015
 • 1.İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi Toplu Beslenme Diyetisyenliği Kursu - Haliç Üniversitesi 2015
 • Mezuniyet Sonrası Diyabet Farkındalığı Geliştirme Kursu – Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2015
 • 4. Kariyer Günleri – BESVAK 2016
 • FSSC-22000 Gıda Güvenliği Sistem Sertifikasyonu – TSC Yönetim Sistemleri Akademisi 2016
 • BRC VER-7 Gıda Güvenliği Global Standartı – TSC Yönetim Sistemleri Akademisi 2016
 • ISO 22000: 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi – TSC Yönetim Sistemleri Akademisi 2016
 • ISO 22000: 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi – TSC Yönetim Sistemleri Akademisi 2016
 • Biyolojik Ritim ve Beslenme – Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2016
 • Vitamin ve Mineral Kursu – 1. BESVAK Prof. Dr. Ayşe Baysal Günleri 2017
 • Nutrisyonda Güncel Konular Sempozyumu – 19 Mayıs Üniversitesi 2017
 • 6. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu – Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Günleri 2017
 • Sporcuda Beslenme Durumunun Değerlendirilmesi Kursu – Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Günleri 2017
 • İletişimde Sadelik:Etkin Dinleme&Doğru Yorumlama – Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesi 2018
 • İyi Hissetmeyi Seç - Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesi 2018
 • Bilginin Gücü - Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesi 2018
 • Motivasyon ve Yönetim Teknikleri - Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesi 2018

SADİYE GELTURAN

1998 Kocaeli doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü okuyarak lisans eğitimimi tamamladım. The Australian Physiotherapy & Pilates Institute (APPI) klinik pilates eğitmeniyim. 2 senedir aktif olarak hem sağlıklı kişilere hem kas iskelet problemi olan kişiler için pilates eğitmenliği yapmaktayım. Şimdi herkes için hareketten yola çıkarak Hunza Camp’ta sağlıklı yaşam yolculuğunuza dahil oldum. Bedenini egzersizle buluşturmak isteyen herkesi Hunza Camp’a bekliyorum.

ECE VAR

1988 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Jaguar-Land Rover- Mercedes markalarının Türkiye satış bayilerinde İletişim Uzmanı olarak görev aldım. Çocukluğumdan beri hobi olarak yaptığım yogayı eğitmen olarak uygulamaya ve insanlara ışık olmaya karar verdim. Yoga Federasyonu yoga eğitmenliği sertifika programını tamamladıktan sonra Yoga Federasyonunda eğitmenlik yaptım. Şimdi yoganın fiziksel,zihinsel ve ruhsal iyileştirici gücünü Hunza Camp üyeleri ile paylaşıyorum.


SERTİFİKALAR
Reiki EFT,spritüel yaşam koçu 
Astroloji ve Felsefe Eğitimi 
Karma Astroloji Eğitim Kursu
Profesyonel Koçluk 
Karma Astroloji İleri Seviye Eğitim Kursu 
Yoga Federasyonu Yoga Eğitmenlik Kursu 
Çocuk Yogası Eğitmenlik Eğitim Kursu 
Yabancı Dil İngilizce Kursu 
İletişim ve Crm
Kulaktan Kulağa Tiyatro Oyunu Eğitimi 
Ahmet Maranki Sağlıklı Yaşam Projesi

BEGÜM KARA

1998 İstanbul doğumluyum. 2020 yılında Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldum. Bölüm stajımı Kocaeli Ticaret Odası Basın Yayın Birimi’nde yaptım. İkinci üniversite kapsamında İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nde eğitimimi tamamladım. Birçok eğitim alıp kendimi gün geçtikçe daha çok geliştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi Bölümü’nde öğrenimime devam ediyorum. Alanımdaki ilk iş tecrübem olan Hunza Camp’ta yönetici asistanı olarak görev almaktayım. Bu ailenin bir parçası olmaktan çok mutluyum. 

ŞEBNEM SALİM

1999 İzmit doğumluyum. Kervan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2017 mezunuyum. Bir çok yerde staj yaptıktan sonra Özel Cihan Hastanesi, Kocaeli Başiskele Hastanesi, Kocaeli Devlet Hastanesi'nde hemşire olarak görev aldım. Hypoxi eğitimi aldıktan sonra Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezinde Hypoxi hemşiresi olarak görev almaktayım. Hypoxi alanında sizlere destek olmak için Hunza Camp'a davet ediyorum.

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

HUNZA CAMP İNSAN KAYNAKLARI
GENEL POLİTİKASI

Hunza Camp olarak İşe alımlarımızda, kurumsal kültürümüze ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı şirketimize kazandırmayı hedeflemekteyiz.

İşe alım sürecinde tüm adaylarda, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel beklentilerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinliklerini değerlendirmekteyiz. Bizimle birlikte gelişmek ve Ekibimize katılmak için bu formu doldurarak cv'nizi ekleyebilirsiniz

DOSYA MERKEZİ

DOSYA MERKEZİ