24/10/2023

Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi yaklaşmışken vücudunuzu Hypoxi Maraton programıyla hazırlamaya ne dersiniz?

Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi yaklaşmışken vücudunuzu Hypoxi Maraton programıyla hazırlamaya ne dersiniz?

Vakum ve yüksek basınç terapisine sahip İzmit’teki tek sistem olan Hypoxi’de Trainer L250 ile yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağlar eritiliyor. Dermology cihazındaki basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip oluyorsunuz. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor. Vacunaut terapisindeyse özel kıyafetinin yardımıyla karın ve bel bölgesinde birikmiş yağlar eritiliyor.

4 günde 1 beden incelme Hypoxi Maraton Programı ile gerçekleşiyor. Hunza Camp Hypoxi Maraton Programı, donanımlı bir yağ yakma programıdır. Amaç vücuttaki yağ birikimlerinin yoğun olduğu bölgede yağların parçalanarak vücuttan atılması ve santim daralmasıdır. Hypoxi egzersizleri program boyunca uzman eşliğinde düzenli olarak yapılır. Hypoxi aletleri kullanırken tayt veya rahat bir eşofman, uzun kollu tişörtler, çorap ve spor ayakkabı giyilmesi önerilir. Uygulamalar sabahtan akşama kadar olan süreye yayılır.

Hypoxi Maraton programında sırasıyla; 2 seans Vacunaut, 2 seans L 250, 2 seans Dermology uygulanır. Vacunaut 45 dk, L250 30 dk ve Dermology 20 dk şeklinde 1’er saat arayla uygulanır. Diyetisyenimiz tarafından kişiye özel kalori değerleri ile hazırlanan Hypoxi menülerinin dışında yiyecek içecek tüketimi yapılmaması program sonunda alınacak santim sonuçlarını olumlu etkiler. Egzersizlere mutlaka yemekten 1.5 saat sonra başlanır. Tüm gün boyunca mutlaka yeterli sıvı alınmalıdır.

Hypoxi, hedeflenen bölgeden yağ yakma sistemi olduğu için ortalama 3 kilo civarında kaybedilen kiloya daha doğrusu yağ kaybına paralel olarak 7 - 8 kilo vermiş gibi sadece o bölgeden çok dramatik incelmeler görülür.

Aynı zamanda Hypoxi cihazlarının hiçbir zararı olmadığı gibi son derece faydalıdır. Kan, enerji taşıyıcı tek maddedir ve bu nedenle de yağ yakmada en etkili faktördür. Kan dolaşımı ne kadar düzenli olursa yağ o derece kolay ve çabuk taşınır. Kötü bir kan dolaşımı yağ yakımını engeller. Hypoxi kan dolaşımını düzenleyerek kişinin sağlığına son derece önemli bir katkıda bulunur. Bunun yanı sıra Hypoxi, ani basınç değişikliğiyle zayıf toplardamarı destekler, doku sıvılarının vücuttan atılmasını hızlandırır. Ayrıca zehirli maddeler ciltten atılır, cilt elastikiyet kazanır ve metabolizma hızlanır.

İLETİŞİM

Bizimle Huzurun Yolculuğuna Başlayın.

ADRES

Maşukiye Mah. Türbe Sok. No:25 Kartepe/Kocaeli

Haritada Göster

TELEFON

0532 733 35 41

[email protected]

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!