24/10/2023

Hypoxi Dermotology

Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son veriyor.

Hypoxi Dermotology

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın

Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son veriyor. Gergin cilde kavuşturacak en rahat yol: Devrim yaratacak Hypoxi Dermology Konforu siz rahatlarken cildinizi güçlendirir. Hypoxi modern teknolojisi yardımıyla, doğal bir terapi olan bardak çekme sistemini 21. Yüzyıla uygun geliştirmiştir.

Minimum çalışma...

Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken vücutta komple rahatlama sunan en konforlu sistem. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bir bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır.

Hypoxi Dermology’nin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Zehirli maddeler atılır. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır. Hypoxi Dermology'nin cildi toparlama etkisine bugüne kadar ulaşılamamıştır ve ilk uygulamalardan sonra ciltteki etkileri gözle görülür.

Sıkı ve selülitsiz bir cilt için yepyeni güç. Problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor. Yüksek etkili 400 alçak-yüksek basınç bölümü, yumuşak vakum emişi ile dinamik bir hafif basınç masajı sağlıyor. Bu sistem sayesinde yüksek basınçtan düşük basınca değişim, cildi hareketlendirerek dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalıyor. Devamlı küçük cilt hareketleri cildi çalıştırıyor, elastikiyet kazandırıyor ve bunun sonucu olarak güçlendiriyor.

Etkileri ;

* Zehirli maddeler ciltten atılıyor.

* Cilt elastikiyet kazanıyor.

* Metabolizma hızlanıyor.

* Yağ dokusu aktivite kazanıyor.

* Selülitler gözle görülür bir biçimde azalıyor.

* Cilt ve bağ dokusu sıkılaşıyor.

* Sıvıların ve toksinlerin dışarı atılımı sağlanıyor.

* Doku metabolizması hızlanıyor.

* Cildi aktive ederek yeniliyor.

İLETİŞİM

Bizimle Huzurun Yolculuğuna Başlayın.

ADRES

Maşukiye Mah. Türbe Sok. No:25 Kartepe/Kocaeli

Haritada Göster

TELEFON

0532 733 35 41

[email protected]

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!