Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım | Hunza Camp Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım 2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi…

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım | Hunza Camp Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım 2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi…

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım | Hunza Camp Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım 2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi…

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım | Hunza Camp Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım 2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi… Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım | Hunza Camp Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım 2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi…
Hunza

BLOG

BLOG

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım


2023'ün ilk kapak konuğu olan Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi kurucusu ve başarılı işletmecisi Tuğba Ciğerdelen, Hunza Camp'ın başarı öyküsünü, çalışma prensiplerini ve kısa bir süre sonra taşınacakları yeni yerlerini anlattı.

İşte, keyifle okuyacağınız kapak röportajımız ...

Aslında onu anlatmak için bir başlık seçmek hiç de kolay değil. O kadar çok öne çıkan özelliği var ki, onu bunlardan hangisi ile sunacağız karar vermek zor. Tanıdığım günden beri hep aynı pozitiflikte. Tam bir sosyal yardım meleği. Elini uzatabileceği neresi varsa mutlaka fayda sağlayacak bir hareketin içerisinde. Bunu bazı başkaları gibi reklam kaygısı ile yapan biri de değil. İnsan odaklı, karşısındakini mutlu etmeye programlanmış, kötü düşünceden kıskançlıktan uzak, çevresindeki dostlarının başarısıyla mutlu olabilen, dostları için sözde değil gerçek bir dost. Yaklaşık 5 sene önce açtığı Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi, bu 5 yılda inanılmaz bir yükseliş grafiği ortaya koydu. Hunza’ya giren herkes mutlaka mutlu oldu. Tuğba Ciğerdelen ve aynı tarzı aşıladığı profesyonel ekibi danışanlarına hep en yüksek kalitede hizmeti ve enerjiyi verdi. Şunu çok net söyleyebilirim ki ilk odakları çok net bir şekilde müşteri memnuniyeti. Tuğba Ciğerdelen ve ekibi ilk olarak bu maneviyat ile besleniyor. İçerideki cihaz kalitesi ve donanımı ile kentte hatta Türkiye’de sayılı merkezlerden biri. Hunza Camp, hem danışanlarına aldırdığı başarılı sonuçlar hem de hissettirdiği pozitif duygular ile büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Şimdilerde; Derbent’te 9.5 dönüme yakın doğal güzellikler içerisinde sağlıklı yaşam merkezini inşa ediyor. Tuğba Ciğerdelen yeni yerleri için yine çok heyecanlı ve her şeyine çok özeniyor. Eminim ki burası hazır olup Hunza Camp yeni yerine taşındığında ortaya rüya gibi bir yer çıkacak.

Tuğba Ciğerdelen ile özel röportajımıza hazırsanız, işte burada...

KENTTE HUNZA SEVGİSİ KATLANARAK BÜYÜYOR YENİDEN ve YENİLENEN HUNZA

Merhabalar öncelikle hoş geldiniz Tuğba Hanım, dergi okurlarımız isminizi görünce sizi hemen hatırlayacağını tahmin ediyoruz ancak yeni okurlarımız için biraz kendinizden bahseder misiniz?

 1974 İzmir doğumluyum, Göztepeliyim. Ege Üniversitesi Radyo, TV, Sinema, Bilgi Üniversitesi Reklam, Başkent Üniversitesi Aile Danışman Hekimliği ve Yaşam Koçluğu mezunuyum. Şu an itibariyle Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Yoga, pilates vb eğitimlerimi tamamladım.30 tane belgem mevcut. Sürekli değişen bir dünya içerisinde durmaksızın tüketen, hareket etmeyen bir toplum haline gelmekten rahatsız olduğum için evlenip İzmit’e geldikten sonra çalışma hayatına sağlıklı yaşam merkezimizin çalışmalarına başladım. Geldiğim bu yolda artık bir eş ve bir anneyim. Hayatın bana sunduğu güzellikleri kucaklıyor ve içimde sevgiyle besliyorum.

Kocaeli’de ve çevre illerde yaşayan, sağlıklı yaşamayı önceliklerine konumlayan herkesin bildiğini düşündüğüm Hunza Camp’ı bilmeyenlere anlatır mısınız?

Hunza Camp adını; Hunza Türklerinden almıştır. Hunza Türkleri, Hun Türklerinden geliyor. Pakistan ve Hindistan sınırlarında yaşayan bu insanlar ortalama 120 yıl yaşıyor. Yolun yarısının 65 olduğu bu toplulukta kadınlar 65-70 yaşında doğum yapabiliyorlar. Hunza Türklerinin çok ilginç bir yanı da hiçbir kanser vakasının yaşanmaması, aynı zamanda sık rastlanan diğer şeker, damar tıkanıklığı, kalp yetmezliği gibi rahatsızlıklarda görülmüyor. Çıktığımız bu yolda Hunza Türklerini örnek alarak danışanlarımızın bilinçlenip, yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. Üst düzey hizmet sunmakla birlikte bütün üyelerimizin ihtiyaç duyduğu yaşama rehberlik ediyoruz.

5 sene öce bir apartmanın üst katında başladığımız yolculuğumuz, şu an Derbent’te 9.5 dönüm kendimize ait arazimiz üzerine inşa ettiğimiz sağlıklı yaşam merkezimize geçmeye hazırlanarak devam ediyor. 2023 Ekim ayı gibi geçeceğimiz yeni ve çok özel konaklamalı sağlıklı yaşam merkezimize geçene kadar şu an hizmet vermeye devam ettiğimiz Yahya Kaptan’daki bahçeli villamızda olacağız.

Yeni bir yer ve yenilenen bir yüz ile

En başından beri hayalimde olan yere yerleşmek için gerekli olan adımları bir bir attım. Yakın bir zamanda Kartepe, Derbent tarafında konaklamalı, tamamen bize ait 9,5 dönüm bir alana sahip olacağız. Bütün alanın her metre karesini kullanıyor olacağız. Alanın planlamasına bakacak olursak; 1 ana bina, 13 tane konaklama binası ve kafemiz olacak, bu binalar ise bungalov, tiny house tarzında yapılacak. Kafemiz, üyelerimiz dışında dışarıya hizmet vermeyecek ve orada yalnızca sağlıklı yaşam ürünlerini bulabilecekler. Diyet yaparken insanların en çok zorlandığı şey şüphesiz ki organik yiyecek ve içecekleri süreklilikte bulabilmek. Biz bunları misafirlerimiz için özenle hazırlayacağız.

Kuaför,cilt bakımı,masaj,ayak masajı,kafa masajı vb alanlarımızda müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi düşünerek planlama yaptık. Ancak şunu belirtmekte yarar var ki biz bu hizmetlerin hepsini içerdeki müşterilerimiz için yapacağız. Dışardan gelen müşteriler için herhangi bir hizmetimiz olmayacak. Gelen misafirlerimiz burada hem çok rahat edecek hem de tüm ihtiyaçlarını buradan karşılayabileceği bir yaşam alanı amaçlıyoruz. Tek gecelik bir konaklama mümkün olmayacak, en az iki gecelik konaklama yapılabilecek. Bunun en önemli nedeni konseptimizin dışına çıkmak istemiyoruz. Bizim hedefimiz konaklamaya gelen misafirimizi bedenen ve ruhen rahatlatmak. Bunu bir günde yapmak mümkün değil maalesef. En azından bir hafta sonunuzu bize ayırmanız gerekiyor.

Çok ilgi çekici ve önemli bir iş yaptığınız tartışılmaz bir gerçek peki bize ekibiniz ve hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Öncelikle misafirimizin ne için geldiğine göre değişen farklı hizmetlerimiz olacak. Örnek vermek gerekirse; misafirimiz geldi ve en önemli amacı zayıflamaksa, öncelikle birtakım testler isteyeceğiz. Sağlık raporu getirmeleri şart olacak.

Bunun dışında bahsetmek istediğim kurallarımız var. Bu kurallara bütün misafirlerimiz uymak zorunda.

Nedir bu kurallar?

Herkes aynı saatte kalkarak “güne merhaba yogası” yapmak zorunda. “Güne merhaba yogası” güneşi selamlamak amacıyla yapılan oldukça huzur veren bir yogadır. Ardından kahvaltı yapılarak spora geçilir.

“Hayvanlarımızın yediklerine kadar, tüm ürünler bildiğim onayladığım ürünler olacak”

Kahvaltımıza bir parantez açmak istiyorum; kahvaltımızı köy kahvaltısı şeklinde hayal etmeyiniz lütfen, bizde kekler, poğaçalar, börekler yok. Misafirlerimiz için özel yaptırılan tamamen organik ve köyden temin edilen ürünler kullanılacak. Hayvanların ne yediklerine kadar bildiğim ürünler olacağına garanti veriyorum. Dinlenme ve kitap okuma saatlerimiz olacak. Şu an çok meşhur olan “aile dizilimi seremonisi” var. Bunları eğitmenlerimizle birlikte yapacağız. Son olarak nefes terapisinin ardından öğle yemeği yenecek. Kişilerin ihtiyaç durumuna ve bize gönderdikleri tahlil sonuçlarına göre kilo vermede ve almada ufak sırlarımızla vücutlarını destekleyeceğiz.

Konaklama Alanlarınız Nasıl Olacak ?

Gelen misafirlerimiz odalarında 4 kişiye kadar kalabilirler ancak biz tek ya da eşleriyle 2 kişi kalmalarını tavsiye edeceğiz. Çünkü bizde her gün uygulanacak olan 7 saniye kuralı var.

Nedir bu 7 saniye kuralı?

Bu kurala göre her gün bütün misafirlerimiz 7 saniye boyunca kendini dinleyip kafalarını boşaltmayı amaçlayacak. Ancak etrafınızda çıt çıkmamalı, sadece kendi nefesiyle, kendi özünüzle beslenmeniz gerekiyor. Üzülerek belirtmek isterim ki 15 yaş altı çocuklarımızı kampımıza alamıyoruz. Bunun dışında paket programlarımız olacak. Vücudumuzun dönüşümü 21 günde gerçekleşir. Bu nedenle süremizi 21 gün olarak belirliyoruz ancak tabi ki misafirimiz dilerse durumlarına göre çok daha uzun yada kısa periyodlarda konaklayabilecekler. Özverili ekibimiz sayesinde misafirlerimizi hem yoracağız hem dinlendireceğiz ve hayata çok daha farklı motive ederek buradan ayrılmalarını sağlayacağız.

Hunza Camp, açıldığı günden itibaren inanılmaz derecede sevildi. Bunu neye bağlıyorsunuz ?

Bunu pozitif ruh halimize ve uyguladığımız doğru-profesyonel yöntemlere bağlıyoruz. Ben ve ekibim hem yaptığımız işi olabildiğince profesyonel icra ediyor hem de özen ve sevgiyle yapıyoruz. Güler yüz, samimiyet ve dürüstlük asla taviz vermediğimiz özelliklerimizden. Gelen misafirlerimizin en çok memnun kaldığı şeylerden biri bu, yoğun iş yaşantılarımızdan kaynaklandığını düşünüyorum; artık insanlar negatif şeylerden kaçıyor. Hayat çok kısa ve ne zaman sona ereceği belli değil. Biz insanların hayatlarına dokunmak istiyoruz. Hayatımızda yaşanan her mutsuzluğun ardından gelecek mutluluğa inanmak gerekiyor. Kalp kırmak değil, biz insanlarla dost olmak, hayatın her anından zevk almak istiyoruz. Bu sebeptendir ki oldukça tanındık ve sevildik. Umarım bu düşüncelerimizi daima devam ettirebilir ve daha fazla insana yayabiliriz.

Son olarak cihazlarınızdan bahsetmek ister misiniz?

Bahsederken en çok gururlanacağım konu sanırım bu... Çünkü; her spor merkezinde belli cihazlar var ancak biz bu konuya oldukça büyük yatırımlar yapıyoruz. En kaliteli markaların en son çıkan ürünlerini takip ederek bünyemize katıyoruz. İmitasyon cihazlar bizim kapımızdan içeri giremez. Cihazlarımızı seçerken en çok dikkat ettiğim şey yatarak kilo vermeyi amaçlamayan ürünler olması. Kilo, emek ve çaba harcayarak verilir. Lazer ile yağ kırma tarzı cihazlar belirli bir süre sonra insan vücuduna oldukça büyük zararlar verebiliyor. Bilim de bunu kanıtladı. Ancak piyasada bu tarz ürünler oldukça yaygın. Kesin ve net bir biçimde tekrar söylemek istiyorum; yatarak asla kilo verilemez. Çaba olmaksızın bunun olmayacağını anlamak gerekiyor. Makinalarımızın buradaki temel amacı yapılan hareketlerin değerini artırmaktır. Normal şartlarda 1 saat yaptığınız sporun etkisinin 5 saat yapılan sporla eşdeğer olmasını sağlıyoruz. Bu sebeple en iyi makineleri almam gerekiyor ve bu konuya oldukça büyük yatırımlar yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla söylüyorum ki bu kadar üst düzey makinalar ile alanımızda iş yapan işletme Kocaeli’de yok, Türkiye’de sayılıdır.

 

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU