Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP | Hunza Camp Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam…

Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP | Hunza Camp Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam…

Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP | Hunza Camp Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam…

Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP | Hunza Camp Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam… Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP | Hunza Camp Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam…
Hunza

BLOG

BLOG

Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

06.02.2019
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam merkezi. Kapısından girdiğiniz anda diyetisyeniniz tarafından karşılanıyor; tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun olarak hazırlanmış beslenme listenizi alıyorsunuz. Spor salonunda hocanız bekliyor… Etrafta kimse yok; sadece siz ve hocanız, vücudunuzun ihtiyacına göre planlanmış özel bir programla bire bir çalışıyorsunuz. Spordan sonra evinizin konforundan farksız bir ortamda duşunuzu alıyor, rahatça hazırlanıyor, bir fincan detoks suyu ve sağlıklı atıştırmalıklar eşliğinde biraz dinlenmek için rahat koltuklara yerleşiyorsunuz… Kim bilir, belki bu esnada sosyoloğunuzla biraz dertleşmek, aklınıza takılanları ona danışmak istersiniz…

‘Böyle bir yer mi varmış?’ dediğinizi duyar gibiyiz.

Şaşırmakta haklısınız. Daha önce böyle bir merkezle karşılaşmadınız çünkü. Hunza Camp, Türkiye’nin bu konseptle VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi.

Ünlü televizyoncu Tuğba Ciğerdelen tarafından Kartepe-Köseköy’de hizmete açılan Hunza Camp, bundan sonra sağlıklı bir yaşam sürmek, beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, kilo problemlerinden kurtulmak ya da sadece biraz kafa dinlemek isteyenlerin ilk adresi olacak. Bu sıra dışı merkez ile ilgili merak ettiklerimizi merkezin kurucusu Tuğba Ciğerdelen’e sorduk.  


Tuğba Hanım, bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?

1974, İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdikten sonra uzun yıllar çeşitli televizyon kanallarında çalıştım. Sunuculukla girdiğim bu yolda kendimi hiç sınırlamadım ve mesleğimle ilgili her şeyi öğrenmeye gayret ettim. Aldığım eğitim ve usta-çırak ilişkisinin mesleki hayatıma kattıklarıyla hala üretmeye devam ediyorum. Ayrıca, artık bir eş ve anneyim. Evlendikten sonra yaşamaya başladığım Kocaeli’de hayata geçirdiğim yepyeni bir projenin heyecanı içerisindeyim.

 

Sizi televizyonlardan tanırken, karşımıza tamamen farklı bir sektörde çıktınız… Böyle bir merkez açmak nereden aklınıza geldi?

Aslında aklıma gelmedi, başıma geldi… Büyük kızımı dünyaya getirdikten sonra, ‘süt yapar’ denilen her şeyi sınırsızca yiyince, aşırı kilo aldım, sonra da o kilolardan kurtulmak için diyetisyen diyetisyen gezmeye başladım. Danıştığım tüm diyetisyenler, nasıl bir yaşam tarzım olduğunu bilmeden bana çeşitli diyet listeleri önerdi. Ana öğünler, ara öğünler, detoks suları vs… Ancak ben o dönem, tamamen kızıma odaklanmış bir halde yaşıyordum. Ne kendime ne de bu tip listelere vakit ayırabilmek gibi bir şansım yoktu. Tam kilo verme konusunda ümitlerimi kaybetmek üzereyken yolum Dr. Feza Şen ile kesişti ve hayatım değişti.

VERDİĞİM MÜCADELEYİ UNUTMADIM

Feza Bey’in hayatınız üzerinde nasıl bir etkisi oldu?

Feza Bey, beni dinledi, anladı, birtakım testler ve tahliller yaptırdı. Bu tahlillerin sonuçlarına göre de eksik olan vitamin ve mineralleri tamamlayarak vücudumu kilo vermeye hazır hale getirdi. Benim için bir program hazırladı. ‘Eğer gün içerisinde bu döngüyü sağlayabilirsen, kilo vermen kolaylaşacak’ dedi. Bu, benim yaşam şeklime göre planlanmış, hiçbir kısıtlaması olmayan, zamanımı almayan, bir gün içinde ne yiyip ne içmem gerektiğini gösteren bir liste… Yaz başında bu listeyi alarak uzun bir tekne tatiline çıktım. Tatilde, doktorumun önerdiği döngüyü tamamlamaya ve her gün düzenli olarak yüzmeye başladım. Bir süre sonra Feza Bey’in önerdiği beslenme şekli yaşam şeklim haline geldi ve yaz sonunda hiç zorlanmadan 17 kilo verdiğimi gördüm.

 

Ciddi bir başarı…

Başardığını görmek, insanı daha da kamçılıyor. Baktım, kilo artık benim için sorun değil, çocuğum da büyüdü, iş hayatına geri dönmeye karar verdim. Büyük kızım 3,5 yaşına geldiğinde 18 bölümlük bir yemek programı çektim, ardından da ikinci kızıma hamile kaldım. Artık doğru beslenmeyi öğrendiğim ve Feza Bey ile olan iletişimimi devam ettirdiğim için daha dikkatli beslenerek çok az kilo aldım ama kilolarımdan kurtulmak için verdiğim mücadeleyi hiç unutmadım. Kızlarım büyüdükten sonra yeniden iş hayatına dönmek istedim. İşimi çok seviyordum ama ailemden uzun süre ayrı kalacağım bir proje istemiyordum. Onları ihmal etmeden kendi işimi yapmanın yollarını araştırırken, kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak, ‘ağır hayatlar’ tarzında, insanların kilo verme süreçlerini anlatan bir program çekelim istedim.

 

VIP HİZMET VERİYORUZ

 

Bu projenin Hunza Camp ile nasıl bağdaştığını çok merak ediyorum… 

Aslında aklıma bir sağlıklı yaşam programı yapma fikrini sokan Feza Hocam oldu. Hastalarının yaşamını çekip yayınlayabileceğimizi söyledi. İyi bir ekip kurduk ve Feza Bey’in hastalarından Birgül Hanım ile birlikte ilk deneme çekimimizi yaptık. Ekibimizin bu işi başarmıştı ama bizim bir mekana ihtiyacımız olduğunu fark ettim. Bize, hem programımızı çekebileceğimiz hem de insanların sağlıklı beslenmeyi öğrenebileceği, gelip spor yapabileceği, her türlü kilo problemini çözebileceği, isterse dinlenip sakinleşebileceği, bir mekan lazımdı. Merkezimizi bulduk ve 3 ay içinde kurduk.

 

Hunza Camp, tam olarak ne yapıyor?

Burası, tam anlamıyla VIP hizmet veren, gerçek bir sağlıklı yaşam merkezi ve Türkiye’de bir benzeri yok. İşinin ehli bir ekiple yola çıktık. Diyetisyenimiz Türkan Dayıoğlu, Feza Bey’in öğrencilerinden. İnsanların hayatına  diyet listeleriyle değil de onların yaşam tarzlarına uygun, doğru programlar uygulayarak dokunmak için burada. Spor hocamız Melis Zafer, BESYO mezunu ve işinde çok başarılı; bundan önce de uzun süre kilo sorunu olan kişilerle çalışmış. Sosyoloğumuz Selma Ceylan ise arzu eden herkese danışmanlık yapıyor.

 

Hunza Camp’ta sistem nasıl işliyor?

Hunza Camp, kişiye özel hizmet veren bir merkez. Buraya ilk geldiğinizde önce kontrolleriniz yapılıyor. Diyetisyenimiz ve spor hocamız bilgilerinizi ve ölçülerinizi alıyor, bir değerlendirme yapıyor ve verileri Feza Bey’e gönderiyor. Feza Bey de bir değerlendirme yaparak yol haritamızı belirliyor. Çıkan sonucu ve yapılması gerekenleri sizinle paylaşıyoruz ve bunu kabul ederseniz birlikte çalışmaya başlıyoruz. Hunza Camp’ta neye ihtiyacınız olduğu tespit ediliyor. Buna göre bir program çiziliyor. Eğer 3-5 kilo atmaya ihtiyacınız varsa, spor hocamızla birlikte çalışmalara başlıyorsunuz. Bölgesel fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, zayıflamaya yardımcı cihazlarımızdan faydalanıyorsunuz.  Sadece selülit probleminiz varsa, bu sorunu gideren cihazımızla çalışıyorsunuz. Bu sırada da size, yaşam tarzınıza uygun bir beslenme şekli belirliyoruz.

 

Kişiye özel dediniz, randevu sistemiyle mi çalışıyorsunuz?

Evet, randevu saatinizde Hunza Camp sadece size ait oluyor. Spor salonunu sadece siz kullanıyor, diyetisyenimiz ya da sosyoloğumuz ile görüşmek için sıra beklemiyorsunuz. Dilerseniz, işlemleriniz bittikten sonra rahatlıkla duşunuzu alıp, dinlenme alanında detoks içeceğinizi yudumlayarak, sağlıklı atıştırmalıkların tadına bakabiliyorsunuz. Burada, huzurlu bir ortamda kitabınızı okuyabilir, kafanızı boşaltabilirsiniz. Ayrıca, kurumumuzda planlanacak kamp programlarına katılabilir ve 10 günde gözle görülür bir değişim yaşayabilirsiniz.

 

12 SEANSTA 2 BEDEN

 

Buraya sadece kilo vermek isteyen kişiler mi geliyor?

Biz, yola çıkarken ‘her şeyden önce sağlık’ dedik. Buraya sadece kilo vermek için değil, kilo almak ya da hamileliğinizi sağlıklı geçirmek için de gelebilirsiniz. Bizim kurumumuzu ayıran nokta da bu. Biz sadece bir pilates salonu, diyetisyen kliniği ya da zayıflama merkezi değiliz. Kişilere bu hizmetlerin tamamını tek çatı altında veren bir kurumuz.

 

Biraz önce merkezde kullanılan, kilo vermeye yardımcı cihazlardan bahsettiniz… Nedir bu cihazlar?

Merkezimizde 3 adet cihazla çalışıyoruz. Bu cihazlar, İzmit’te sadece bizde bulunuyor. Bunlardan ilki, Hypoxi Konsept. 12 seansta 2 beden incelme sağlayan muazzam bir cihaz. Diyetisyenimizin verdiği beslenme programıyla beraber uygulanıyor ve çok iyi sonuçlar veriyor. Bu cihazımızda, 12 seansta 2 beden incelmeyi garanti ediyoruz. Bir diğer cihazımız olan Hypoxi L250, üst baldır ve basenlerdeki inatçı yağlardan kurtulmak için geliştirilmiş, çok başarılı sonuçları olan bir cihaz. Hypoxi Dermology ise cildin sıkılaşmasına, sarkmış bölgelerin toparlanmasına ve pürüzsüz bir görünüm almasına yarıyor.

 

Biraz önce bir kamp programından bahsettiniz…

Evet, burada 10 günlük, hızlandırılmış detoks kamplarımız da olacak. Kampa girmek isteyen kişi merkezimize gelecek ve 10 gün boyunca yemesinden içmesine, sporundan uykusuna her şey burada planlanacak. 08.00-18.00 saatleri arasında tüm gününü burada bizim gözetimimizde geçirecek, sadece akşamları evine gidecek. Bu 10 gün boyunca, merkezimiz sadece o kişi için çalışacak. Kişiyi buradan hem zihnen daha huzurlu hem de bedenen istediği görünüme ulaşmış olarak uğurlayacağız.

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK

 

Hunza Camp’ta çekilecek televizyon programını ne zaman izleyebileceğiz?

Hazırlıklarımız tamamlanmak üzere, çekimlere yakın bir zamanda başlayacağız. Programımızın yaklaşık 6 ay içinde ekranlarda olacağını düşünüyorum.

 

Hunza Camp ile ilgili olarak eklemek istediğiniz bir nokta var mı?

Hunza Camp, konseptiyle Türkiye’nin ilk ve tek merkezi. Biz iddialıyız, İzmit’e yepyeni bir soluk getireceğiz. Burada kişilerin hem zihinsel hem bedensel hem ruhsal olarak arınmalarını; kendi özlerini bulmalarını sağlıyoruz. Bize geldikten sonra hayata bakışları değişsin, mutlu yaşasınlar istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir anneyi mutlu edebilirsek, o anne evdeki herkesi mutlu eder.Alikahya Fatih mah.

Kural sk. No:12

41350 İzmit/Kocaeli

Telefon: 0532 733 35 41

Web: www.hunzacamp.comRÖPORTAJ: Zeynep AKAR

FOTOĞRAFLAR: İsmail Hakkı Timuçin

http://kocaelilife.com

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU