Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP | Hunza Camp Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla…

Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP | Hunza Camp Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla…

Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP | Hunza Camp Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla…

Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP | Hunza Camp Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla… Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP | Hunza Camp Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla…
Hunza

BLOG

BLOG

Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp sağlıklı beslenmeden yogaya, hypoxi’den pilatese çok yönlü uygulamalarla sağlıklı yaşam yolculuğunda size rehberlik ediyor.Her şeyden önce sağlık anlayışıyla yola çıkan Hunza Camp, sağlıklı yaşam, uzun ömür ve aynı zamanda iç huzur ile lüksün buluştuğu yer. Adını Hunza Türklerinden alan sağlıklı yaşam merkezi, geçtiğimiz yıl Tuğba Ciğerdelen tarafından Kartepe’de kuruldu. Kuruluşunun ardından gördüğü yoğun ilgiden dolayı daha iyi bir hizmet verebilmek için Alikahya’daki yeni merkezine taşındı.

Felsefesini Hunza Türklerinden alan ve üzerine teknolojiyi de ekleyerek geçmişle geleceği harmanlayan sağlıklı yaşam merkezi birçok dalda sizlere hizmet veriyor. Diyetisyen &Yaşam koçu Türkan Dayıoğlu tarafından sağlıklı beslenme ve Hypoxi desteği, spor eğitmeni Çağla Özdemir ile pilates ve fitness, Yoga eğitmeni Begüm Kurt ile yoga branşlarında hizmetler veriliyor. Ayrıca talepler doğrultusunda kişiye özel veya grup olarak medikal koç (doktor eşliğinde), zumba, cilt bakımı ve çeşitli masaj teknikleriyle hizmetler sunuluyor. Merkez, özelikle Hypoxi, yüz yogası, doğum sonrası anne bebek yogası hizmetleriyle bölgede tek olmasıyla ön plana çıkıyor.

VIP hizmetiyle size kendinizi özel hissettiren Hunza Camp kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizlere sunduğu hizmet ve kalitesiyle farkını öne çıkarıyor. Kişiye özel hazırlanan spor öncesi ve sonrası sunumlarıyla (smoothieler, içecek ve yiyecekler), dizaynı ve huzurlu ortamıyla evinizdeki rahatlığınızı yaşatıyor.

Yaşam Koçu & Diyetisyen Türkan Dayıoğlu

Türkan Hanım, sizi tanıyabilir miyiz?

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca birçok alanda staj yapma fırsatı buldum. Daha sonra yolum Doktor Feza Şen ile kesişti. Kendisiyle birlikte GAPS ve popüler diyetler başta olmak üzere birçok alanda çalışma ve araştırma yaptım. Danışanlarımı daha iyi anlayabilmek ve kendimi geliştirmek için yaşam koçluğu eğitimi aldım. İnsan psikolojisine duyduğum ilgiden dolayı bu alanda da kendimi geliştirip diyetisyen olarak danışanlarımın hayatlarına dokunmak istiyorum. Özellikle obezite, sporcu beslenmesi ve vakalarda uygun beslenme tedavilerinde eğitimler aldım. Bütün tecrübe ve enerjimi şimdi her şeyden önce sağlık diyerek Hunza Camp ile bireyleri sağlıklı yarınlara davet ediyorum.

YAŞAM ÇARKI METODU İLE SAĞLIKLI BESLENME

Peki, neden Hunza Camp?

Hunza Camp, sağlam temeller üzerine kurulmuş profesyonel bir düşünce ve organizasyon. Danışanlarımızın taleplerini bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Kendimize özgü metotlar uygulayarak sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak öncelikli hedefimiz. Diyet listesi değil sağlıklı beslenme eğitimi vererek, danışanımızın bunu kendi yaşamına uygulamasını istiyoruz. Uyguladığımız ‘yaşam çarkı metodu’, kişinin zihnindeki diyet algısından uzaklaşmasına ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmesine odaklıdır.

3 AYDA 12 KİLO VERDİ

Hunza Camp nasıl kuruldu?

Hunza Camp’ı Tuğba Ciğerdelen yaşadığı kilo problemi yüzünden kurmaya karar verdi. Çünkü iki tane doğum yapmıştı ve doğum sonrasında yaşadığı kilo ile savaşında gitmediği diyetisyen gitmediği spor salonu kalmamıştı. Danıştığı tüm diyetisyenler nasıl bir yaşam tarzı olduğunu bilmeden çeşitli diyet listeleri, ara öğünler, detoks gibi programlar önermişti. Ancak o dönemde Tuğba Hanım’ın ne bu listeleri yapacak vakti ne de gücü vardı. Kilo verme konusunda umudunu yitirmişken Doktor Feza Şen ve benimle yolu kesişti. Biz Tuğba Hanım’ın yaşam öyküsünün dinleyip kendine özel bir yaşam çarkı oluşturduk. 3 ay içerisinde gözle görülür bir sonuç elde edip 12 kilo verdi.

Doktor Feza Şen ve benimle elde edilen bu başarının sonucunda aslında bu işin bir bütün olduğunu diyet ve sporun bir arada ilerledikten sonra başarının elde edildiği kişinin yaşamını ön planda tutarak kişiye özel hazırlanan programlarla sonucun daha mükemmel olduğunu gördükten sonra böyle bir merkezin ilimizde ve ülkemizde olmadığının farkına varıp bir ilke imza atan Tuğba Ciğerdelen, Hunza Camp’ı kurdu.

ADINI HUNZA TÜRKLERİNDEN ALIYOR

Hunza Camp adını nereden alıyor?

Hunza Camp’ın adı Çin ve Afganistan sınırında Pakistan’ın Keşmir kenti yakınlarında yaşayan Hunza Türklerinden geliyor. Hunza Türkleri 190 yaşına kadar yaşayabiliyorlar. Hunza Türklerinde hiçbir kanser vakası ve metabolik rahatsızlık görülmüyor. Hunza kadınlarının doğurganlığı 90 yaşına kadar sürüyor.

ÇOCUĞUNUZLA GELEBİLECEĞİNİZ BİR MERKEZ

Diğer merkezlerden farkınız ne?

Bizim merkezimizde sadece spor, diyetisyen desteği, hypoxi ya da zumba, yoga gibi spor dalları yer almaktadır. Kişi kurumun kapısından içeri girdiği andan itibaren önce benimle karşılaşmakta, yapılan vücut analizleri ve istenilen testlerin sonucunda kişinin vücudunun neye ihtiyacı varsa birlikte yaşam tarzına uygun bir şekilde düzenleyerek spor hocamız ile belirlediğimiz program dâhilinde ilerliyoruz. Aynı zamanda çocuğunuzla da gelebileceğiniz ve rahat edebileceğiniz bir merkeziz. Çocuğunuzun vakit geçirebileceği dinlenebileceği bir alanımız mevcuttur.

Üyelik sisteminiz nasıl işliyor?

Üyelik sistemimiz farklı paketler üzerinden işliyor. Pilates üyeliği, fonksiyonel üyelik, hypoxi, diyetisyen desteği, camp yaşamı, zumba, yoga, nefes terapisi, cilt bakımı paketleri mevcuttur. Grup derslerimiz de mevcut olup en fazla 4 kişiliktir.

10 GÜNDE SAĞLIKLI YAŞAMA ADIM ATIN

Tek kişinin faydalanabildiği 10 günlük konaklamalı sistem nasıl işliyor?

10 günlük camp’ımız üyemizin tarafımıza ilettiği tahlil sonuçlarının Doktor Feza Şen ile görüşülerek kişinin vücut analizi yapılıyor. Daha sonra üyemizin yaşam hikâyesi dinlenerek kilo probleminin neden kaynaklandığı hayatındaki yeme bozuklukları bulunarak kişiye önderlik edebilmek için spor hocası, diyetisyen, doktor, psikolog ve üyemizle bir araya gelerek 10 günlük kamp süreci programlanıyor.

Bu program dâhilinde üyemiz tüm hizmetlerimizden faydalanırken moral geceleri düzenleyip kişinin motivasyonunu yükseltiyoruz. Yeme-içme ve konaklaması tarafımızca karşılanarak ufak kaçamaklara yer vermiyoruz. 10 günlük süreç sonunda kişi sağlıklı beslenmeyi ve sporun hayatındaki önemini fark ederek kurumumuzdan bilinçli bir şekilde ayrılıyor.

Peki, konaklayamayacak danışanlarınız için sıkılaştırılmış bir programınız var mı?

Tabii ki maraton diye adlandırdığımız 4 günlük sıkılaştırılmış bir programımız mevcut. Bu programın sonucu olarak da şimdiye kadar gelen danışanlarımızın yüzde 90’ının üzerinde bir beden incelme gözlemledik.

HYPOXI CİHAZLARI VE TEKNOLOJİK DİYET İLE SIKILAŞIN

Merkezinizde Hypoxi, dermalogy ve L250 bulunuyor. Bunlar ne işe yarıyor?

Günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle ve evrimleşen yaşam tarzlarıyla kişilerin tüketim alışkanlıklarında farklılıklar görülmeye başlamıştır. Fast food tüketimi, GDO’lu ürünler ile çağımızın güncel sorunları haline gelmiştir. Bu aşamada değişen teknolojiyle karşımıza çıkan sorunlara yine gelişen teknolojinin yardımını alarak uygun beslenme tarzlarıyla mücadeleye başladık. Bu konuda en büyük destekçimiz Dermology ve L250 cihazlarımız oldu. Zaman kısıtlarının arttığı yaşamın gün geçtikçe hızlandığı bu dönemde danışanların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde incelme ve ideal kiloya ulaşma isteğine karşılık verebilmek adına bu cihazların yardımını alıyoruz. Bu şekilde 12 seansta 2 beden incelme sağlıyoruz.

TARİFİ ÖZEL, TEKNOLOJİK DİYET

Sizin tarifini kendinize sakladığınız teknolojik diyet programınız var. Sanırım Teknolojik Diyet bu aşamada başlıyor?

Evet, kesinlikle. Biz bir sağlıklı yaşam merkeziyiz. Teknolojimizle ön planda olsak da insanların hızlı sonuç alma isteğiyle beraber bizlerin önceliği sağlıklı sonuçlar almak olduğundan teknoloji ile sağlıklı beslenmeyi harmanladık ve bunun sonucu olarak da Teknolojik Diyet adını verdiğimiz bir kavram oluşturduk. Bu kavramda oluşturduğumuz sağlıklı beslenme tavsiyelerine ek olarak biraz da teknolojinin yardımıyla danışanlarımızın en optimum sonucu almasını hedefledik.

Antrenör Çağla Özdemir

SPOR VE DİYET İÇ İÇE

Çağla Hanım sizi tanıyabilir miyiz?

Çocukluğumdan beri spora duyduğum ilgi voleybolla devam etti. Spor Lisesi’ne gitmemle geleceğimin alt yapısını kurmuş oldum. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği’nden mezun olduktan sonra birçok pilates eğitimine katıldım. Pilates ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum Hunza Camp’te üyelerimize en faydalı hizmeti verebilmek için önce postür analizini yapıyorum sonrasında diyetisyenimiz Türkan Dayıoğlu ile birlikte kişiye özel belirlediğimiz antrenman programlarımızı uyguluyorum.

Merkezinizdeki spor sisteminden bahseder misiniz?

Kilo vermek için gelen üyelerimize fitness ve fonksiyonel egzersiz programları uyguluyorum. Pilates isteyen üyelerimize grup mat pilates ya da reformer- cadillac egzersizleri yaptırıyorum. Mat pilates derslerim 4 kişiye kadar olup reformer derslerim 1 ya da 2 kişilik gruplar halinde uyguluyorum. Kamp programlarında merkezimizdeki programlarla beraber üyelerimizle doğa yürüyüşleri, kano gibi aktivitelerde bulunuyorum.

Yoga Eğitmeni Begüm Kurt

Begüm Hanım, sizi tanıyabilir miyim?

Üniversite eğitimimi Viyana’da tamamladıktan sonra kendimi yoga alanında da geliştirdim. 9 yıldır yoga eğitmenliği yapıyorum. Hunza Camp’ta yüz yogasının yanı sıra normal yoga, hamilelik yogası, doğum sonrası anne-bebek yogası ve çocuk yogası eğitimleri de veriyorum.

YÜZ YOGASI İLE ZAMANI DURDURUYORUZ

Yüz yogası nedir? Faydaları neler?

Yüz yogası, yüzümüzün genç kalması ya da yılların cildimiz üzerindeki olumsuz etkilerini yok etmek için uyguladığımız bir yoga türü. Yüzümüzün 3 katmanı var. Bizim genç kalmak için kullandığımız kremler, uygulanan botoks ve dolgu gibi medikal işlemler yüzümüzün sadece üst katmanına etki ediyor. Yüz yogasıyla ise cildin en alt katmanına kadar ulaşılıyor ve cilt, içten sıkılaştırılıyor. Yüzümüzde kullanmadığımız onlarca kasımız vardır. Bu kaslar yüz yogasıyla çalıştırılarak toparlanır, doğal yollardan kolajen üretimi arttırılır ve cilt kendini yeniler, canlanır, güzelleşir. Düzenli yüz yogasıyla hiçbir cerrahi operasyona gerek kalmadan kırışıklıklar engellenebilir, cilt tonu dengelenir. Kaşlar kalkar, sarkmalar toparlanır, gözaltı morlukları ve torbaları, göz kapağı sarkmaları, sivilce ve lekeler giderilir. Yenilerinin oluşumu da engellenir.

İLETİŞİM:

Adres: Alikahya Fatih Mahallesi, Kural Sokak, No:12 İzmit Kocaeli

T: 0532 733 35 41

Instagram: hunza_camp

Facebook: Hunza Camp

www.hunzacamp.com

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU