Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen | Hunza Camp AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI…

Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen | Hunza Camp AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI…

Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen | Hunza Camp AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI…

Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen | Hunza Camp AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI… Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen | Hunza Camp AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI…
Hunza

BLOG

BLOG

Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ OLAN HUNZA TÜRKLERİNDEN ALAN VE BU YOLDA EŞSİZ BİR SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ KURAN TUĞBA CİĞERDELEN! TUĞBA HANIM; DOĞANIN BAHŞETTİKLERİNİ BİLGİ-BİRİKİMİYLE BİRLEŞTİREREK, SAĞLIKLI YAŞAMA DAİR TÜM İHTİYAÇLARI DENEYİMLİ KADROSUYLA HUNZA CAMP ÇATISI ALTINDA KARŞILIYOR. ÇEKİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN KAPAK KONUĞUMUZUN OLDUKÇA DOĞAL OLAN HALİ VE O DOĞALLIĞIN İÇİNDEKİ SAĞLIKLI DURUŞU, YOLA ÇIKTIĞI İŞ FİKRİNİN NE KADAR DA DOĞRU BİR YERDE OLDUĞUNUN GÖSTERGESİYDİ DİYEBİLİRİZ... FOTOĞRAFLARA BAKARKEN O ŞAHANE HAVAYI SOLUR GİBİ İÇİNİZ SAĞLIKLA DOLSUN...

Tuğba Hanım merhaba. Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Öncelikle herkese merhaba, 1974 İzmir doğumluyum. Doğuştan Göztepeliyim. Ege Üniversitesi Radyo, Tv, Sinema; Bilgi Üniversitesi Reklam; Başkent Üniversitesi Aile Danışman Hekimliği ve Yaşam Koçluğu mezunuyum. Dünya bir dinamizm içerisinde durmadan değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak, bu değişim rüzgârında yelkenini ustalıkla kullanabilmek için eğitimi ve hayatı birleştiriyorum. Yeniliklere açık olup ezberleri bozarak çalışıyorum, üretiyorum. Sunuculukla girdiğim çalışma hayatımda zaman zaman stüdyo içinde reji koltuğunda, kamerada, montajda bitmek bilmeyen uzun uzun toplantılarda çeyrek asrı devirdim. Artık eş ve anneyim. Hayatın bana sunduğu güzellikler içerisindeyim.

Çok farklı bir sektörden çıkıp Hunza Camp’ı açma fikriniz nasıl oluştu?

Benim için, eş ve anne olarak basın yayın grubunda çalışmak imkânsız oldu çünkü bu hayatta ailem her şeyden önce geliyor. Evde oturacak bir insan da değilim! Çocuklarımın doğumunun sonrasında ben de kilo problemleri yaşadım. Gezmediğim diyetisyen, kapısını çalmadığım doktor kalmadı. En sonunda beni anlayan, benim yaşamıma uygun beslenme düzeni ve spor düzeni oluşturan Diyetisyen Türkan Dayıoğlu ve Feza Şen Hocam ile tanıştım. İşte hayatımın dönüm noktası buydu. 17 kg verip kendime geldikten sonra benim gibi hanımların buna ihtiyacı olduğunu düşünüp Hunza Camp’ı kurdum. Tabii ki Feza Şen Hocamın katkılarını unutamam çünkü Diyetisyen Türkan Dayıoğlu’nu benimle çalışmaya ikna etmişti. Artık yola çıkabilirdim. Dev kadromu da zamanla kurdum.

Hunza ismini Hunza Türklerinden esinlenerek mi koydunuz?

Evet, Hunza Türklerini Feza Hocam ile birlikte keşfettim. Aslında bana, yaşamıma, hayat bakışıma çok uyuyordu. Felsefelerini tam iki yıl boyunca araştırdım. Ne yerler, ne içerler, ne yaparlar öğrendim. Guinness Rekorlar Kitabı’na giren tek kabileler. Dünyada çok ünlüler çünkü o kadar sağlıklılar ki bu kabilede hiçbir kronik hastalığa rastlanmıyor. Aynı zamanda kadınlar 90 yaşında doğurma özelliğine sahip ve 160 - 180 yıl arasında yaşıyorlar. Muhteşem değil mi? Hayata bakışları, mutlulukları ile biliniyorlar. Eğer bir sağlık kampı kuracaksam onlardan aldığım öğretilerimle ilerlemeliyim diyerek adımızı Hunza Camp koyduk.

Hunza Türklerinin felsefesini tam iki yıl boyunca araştırdım. Ne yerler, ne içerler, ne yaparlar öğrendim. Guinness Rekorlar Kitabı’na giren tek kabileler. Dünyada çok ünlüler çünkü o kadar sağlıklılar ki bu kabilede hiçbir kronik hastalığa rastlanmıyor.

Hunza Camp açıldığından beri ciddi bir başarı ivmesiyle yükselmekte... Bunun sebebi (sırrı) nedir?

Kazandığım tecrübemle ve zamanla kazanacağım tecrübelerimle “Her şeyden önce sağlık!” diyerek çıktığım bu yolda Hunza Camp olarak sizlerin hayatına dokunmak benim için bir onur. Kendinizde çok şey bulabileceğiniz bu yolculuğunuzda enerjimizi birleştirip durmadan, yılmadan, severek, isteyerek yapacağımız faaliyetlerimiz ile hayatın akışına mutlu yelkenler açmak için buradayım, buradayız. Profesyonel ekibim ile her zaman sizin yanınızdayız. İşte bütün sırrımızı; sevgi, saygı, mutluluk, huzur ve öğrenmeye doymama olarak kısaca anlatabilirim. Muhteşem ekibimi asla pas geçemem. Onlar olmasa Hunza Camp olmazdı. Temelimizde ekip çalışması ve sevgi var. Sırrımız budur.

Neden insanlar Hunza Camp'ı tercih etmeliler? Sizi diğerlerinden ayıran özelliğiniz nedir?

Huzurlu olduğu için, sağlık kazandıkları, hayata bakış açılarını değiştirebildikleri, mutlu oldukları, sohbet edebildikleri, stres atabildikleri için, dostluğumuz ve samimiyetimiz, profesyonelliğimiz için, kimseyi eleştirmeden, yargılamadan, samimi yaklaşımımız için. Daha size binlerce sebep sayabilirim. Tabii ki işimizi doğru ve güzel yaptığımız için bizi tercih etmeliler. Bizi biz yapan ekibimin profesyonelliği ve samimiyetimizdir. Danışanlarımızın huzur bulduğu, mutlu olduğu bedenlerinin ve ruhlarının rahatladığı bir sağlıklı yaşam merkeziyiz. Bu bizi çok mutlu ediyor.

Yeni ve büyük bir projeyle Kartepe'de çok daha kapsamlı olarak karşımıza çıkacaksınız. Bize bundan bahseder misiniz?

Muhteşem olacak! Güzel İzmit'imize, ülkemize yeni bir soluk getireceğiz. Çok iddialıyız. Özümüzü kaybetmeden büyüyeceğiz. Huzur, mutluluk, sağlık, bedenin ve ruhun dinlenmesi hepsi bir arada olacak. Şimdiki sistemden bizi tek ayıran özellik konaklama ve yemek servisimizin olması olacak. Hunza Camp kendi kendini büyüten bir şirket. İlk başladığımızda küçücük bir yerdik. Sonraysa şimdi bulunduğumuz noktaya geldik. Bir sonraki adımımız muhteşem... Özümüz aynı şeklimiz farklı olacak.

KARTEPE’DEKİ BÜYÜK PROJEMİZ MUHTEŞEM OLACAK! GÜZEL İZMİT'İMİZE, ÜLKEMİZE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ. ÇOK İDDİALIYIZ. ÖZÜMÜZÜ KAYBETMEDEN BÜYÜYECEĞİZ. HUZUR, MUTLULUK, SAĞLIK, BEDENİN VE RUHUN DİNLENMESİ HEPSİ

BİR ARADA OLACAK.

Hunza Camp’ta verilen ve verilecek olan hizmetlerden kısaca bahseder misiniz?

Yoga, spor, diyetisyen, güzellik merkezi, refleksoloji, masaj, konaklama, kafe, hypoxi hizmetleri ve Slimwell’in ürünleri bizlerle olacak.

Güçlü bir ekibiniz olduğunu biliyoruz. Ekibinizi biraz tanıyabilir miyiz?

Dyt. Türkan Dayıoğlu: Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden “diyetisyen” unvanı ile mezun olmuştur. Lisan eğitimini “Popüler Diyetler ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri” tezi ile sonlandırmıştır. Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şehitkamil Devlet Hastanesi, Özel Hatem Hastanesi, Halide Alevli Aile Sağlık Merkezi’nde yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile buluşturma imkânı bulan Türkan Dayıoğlu; özellikle obezite, sporcu beslenmesi ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir. Şimdi bütün tecrübe ve enerjisini “Her şeyden önce sağlık!” diyerek Hunza Camp ile bireyleri sağlıklı yarınlara davet ediyor.

Selen Karaçam: Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. Okul sürecinde kendimi bu alanda geliştirmek üzere çeşitli spor salonlarında çalıştım. Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun 2. kademe antrenörüyüm. Aynı zamanda katıldığım ulusal ve uluslararası geçerlilikte birçok eğitimle kendimi geliştirmeye devam ederken Hunza Camp'ta bütün enerjimle sporun zihinsel ve fiziksel gücünü sizlerle paylaşıyorum. 2019 yılından beri Sağlıklı Yaşam Merkezi Hunza Camp'ta pilates eğitmeni olarak görev yapmaktayım.

Ece Var: Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İletişim Uzmanı olarak beş yıl boyunca kurumsal firmalarda çalıştım. Spiritüel konulara merakım sayesinde astroloji ve meditasyon teknikleri konusunda eğitimler aldım. Benim için bir tutku olan yoga eğitimimi de tamamladıktan sonra yoga eğitmeni olarak çalışmaya başladım. 2020 yılında beri Sağlıklı Yaşam Merkezi Hunza Camp'ta yoga eğitmeni olarak görev yapmaktayım.

Begüm Kara: Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. Hunza Camp’ta asistanlık görevini yürütmekteyim. Böyle güzel bir ekibe dahil olduğum için ve güçlü kadın denilince akla ilk gelebilecek kişi olan Sevgili Tuğba Ciğerdelen’in yanında yer aldığım için çok mutluyum.

Hunza’nın El Günlüğü kitabı mutlaka alınması gereken bir kitap. Tam bir başucu kitabı. Popüler diyetlerden yemek tariflerine, spordan yogaya hepsini bir arada bulabileceğiniz muhteşem bir kitap çıkardık. Onurlu ve gururluyuz.

Bu başarılı çalışma hayatınızı "HUNZA'NIN EL GÜNLÜĞÜ" adlı kitapla taçlandırdınız. Herkesin başucunda olması gereken bu kitaptan bahseder misiniz?

Bizim için prestiji çok büyük bir yayınevinden çıktı. Boyut Yayın Grubu’nu tüm kitabevlerinde bulabilirsiniz. Biz yaptık diye demiyorum mutlaka alınması gereken bir kitap. Tam bir başucu kitabı. Popüler diyetlerden yemek tariflerine, spordan yogaya hepsini bir arada bulabileceğiniz muhteşem bir kitap çıkardık. Onurlu ve gururluyuz. Pandemi döneminde durmadan, yılmadan çalıştık. Online toplantılarla saatlerce, defalarca, tekrar tekrar okuduk. Kimi zaman güldük kimi zaman ağladık. Sonunda muhteşem bir işe imza attık. Her satırını özenle, ince ince dokuduk. Bilgi ve tecrübelerimizi aktardık. Neden mi? Çünkü daha fazla kişiye ulaşabilmek, sesimizi duyurabilmek, daha çok insana faydalı olabilmek için. Bizim diye demiyorum şiddetle okumanızı, almanızı tavsiye ediyorum.

Hunza Camp olarak Youtube’da yerinizi aldınız. Buradaki hedefiniz nedir?

Müşterilerimizin her gün bizlere ilettiği soruların sonucunda, aynı zamanda İnstagram yayınlarımıza gelen birçok sorunun sonucunda bir adım daha ilerleyelim diyerek yola çıktık. Bizler çekerken çok eğlendik. Hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir program oldu. Emeği geçen herkese ve özellikle Hakkı Timuçin’e sonsuz teşekkür ediyorum. Eee o zaman ne diyoruz? Parmaklar çalışsın. Takip etmeyi, beğenmeyi unutmuyoruz.

Hedefimiz sizlere daha iyi hizmet etmek, efendim. Daha çok kişiye ulaşıp bir nebze de olsa hayatlarınıza dokunabilmek... Her zaman dediğimiz gibi “Her şeyden önce sağlık.” Siz isteyin, biz yapalım. Her yerde, her mecrada Hunza Camp ailesi olarak sizlerin yanında olmak bizleri çok mutlu ediyor.

Düşünceleriniz, fikirleriniz, istek ve arzularınız dikkate alınarak sizlerle birlikte büyüyoruz. Bizleri sevdiğiniz için minnettarız. Bizler sizlere layık olabilmek için daha çok çalışıp her gün kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Her yerde Hunza... Takipte kalın...

03 – 04 – 05 Eylül'de İzmit'te ilk defa olacağını düşündüğüm bir detoks kampı yapmaya hazırlanıyorsunuz. Bize bu kampın amacını ve kamp ile ilgili ayrıntıları anlatır mısınız?

Bu kampımızı müşterilerimizin isteği üzerine yapıyoruz. Eğleneceğimiz, dinleneceğimiz, fazla kilolarımızdan arınacağımız bir kamp programı olacak. Artık pandemiye bitti gözüyle bakıyorum. Hepimiz bu dönemde evlerimizde çok yorulduk, fazla stres olduk. Kaygı ise tüm duygularımızın önüne geçti. Danışanlarımızdan gelen istek üzerine biraz dinlenelim, eğlenelim, kendimize gelelim istedik. Hepimize iyi gelecek bir kamp programı hazırladık. Hem bir arada olacak hem de fazla kilolarımızdan kurtulacağız. Eğlenmeye, dinlenmeye ve fazlalıklardan kurtulmaya ben de varım diyorsanız sizleri de bekliyoruz.

Son olarak Grey okurlarına neler söylemek istersiniz?

Şehrimize yeni bir soluk getiren Grey’e öncelikle teşekkür ediyorum. Emre Bey ile ayrı bir bağımız var. Bu bağ da Göztepe Spor Kulübü’nden geliyor. Her şeyden öte biz bu hayatı sevdik. Bize yer verdiğiniz, sesimiz olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, harika bir ekipsiniz.

Okurlarınıza ise; Hunza Türklerinden aldığımız ilham ile çıktığımız bu yolda sağlık ve huzurun buluştuğu nokta Hunza Camp’a bekliyorum. Sizlerle tanışmak, hayata, yaşama dair sohbetler edip paylaşımlarda bulunmak, bir kahve içip kırk yıl hatırda kalmak tek dileğimiz.

Adres: Alikahya Fatih Mahallesi, Kural Sokak No:12 İzmit Kocaeli

İletişim: 0532 733 35 41

Instagram: @hunza_camp

YouTube: hunza camp

web: www.hunzacamp.com

mail: info@hunzacamp.com

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU