Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor | Hunza Camp Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti “Her şeyden önce…

Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor | Hunza Camp Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti “Her şeyden önce…

Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor | Hunza Camp Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti “Her şeyden önce…

Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor | Hunza Camp Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti “Her şeyden önce… Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor | Hunza Camp Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti “Her şeyden önce…
Hunza

BLOG

BLOG

Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor


Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN ile yollarımız bu sefer şubat sayımızda kesişti


“Her şeyden önce sağlık” sloganıyla yola çıkan Hunza Camp, zayıflamak ve şekillenmek isteyenlere yeni nesil cihazları olan Body Slimmer, Roll Slimmer ve Reshape ile en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Gelin bu mucizevî cihazları yakından tanıyalım…

Body Slimmer

“Body slimmer” kişiye uygun bir beslenme programıyla birlikte kilo vermek, kas dokusunu artırmak ve bölgesel şekillenme isteyenlere özel üretilmiş bir cihazdır. Cihazın kullanım alanı sıkılaşma ve incelmedir. Body Slimmer‘ın sahip olduğu bütün teknolojik donanımlar kaslarda enerji tüketimine yönelik olduğu için bölgesel incelme, kilo verme ve vücuttan su atmada en fazla etkiyi sağlamaktadır. Bunların yanı sıra lenfatik drenaj etkisine sahip olan bu cihaz, kas ve bağ dokularının uyarılmasını sağlayarak cilt dokusunda düzelmeler sağlar. Vakum, artırılmış ozon tedavisi, kolajen tedavisi, kromoterapi, aromaterapi, ayarlanabilir kızılötesi ısı (25-50 derece) teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında, haftada üç kez spor yapıldığında 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

Ozon

Ozon tedavisi ile oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Fazla yağ dokusu yüzünden oluşan engellerin açılmasına sebep olur. Yağ yakışını hızlandırır. Hem sıvı hem de gaz halindeki ozon, bakteri, mantar, protozoa ve virüs gibi canlılar üzerinde etkili olabileceği belirtilmiştir. Bakteri ve patojenleri öldürmektedir.

Kolajen

Kolajen, insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra azalmaya başlar. Bu kilo kaybını etkileyen ve yaşlanmayı başlatan en büyük sebeplerden birisidir. Kolajen; insan organizmasının en önemli dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar. Kolajen sentezi arttıkça metabolizma çalışmaya başlar.

Vakum

Cihazın içerisinde bulunan vakum teknolojisi ile hava tamamen çekilir ve oluşan alçak basınç ortamında kişinin hareketi zorlaşırken, kilo kaybı ve ödem atma en üst seviyede gerçekleşir.

Aromaterapi

Hastalıkları önlemek veya olmuş hastalıklarda vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek kendi savunma sistemini destekler. Son zamanlarda kimyasal ilaçların sebep olduğu yan etkilere sahip değildir. Bu uygulama ile kişi kendini daha zinde ve canlı hisseder. Bu yüzden de günümüzde alternatif yöntemler arasındaki en yaygın yöntem aromaterapi olmuştur.

IR (Infrared) Isı

Kabin içi sağ ve sol panellerde ısı tedavisi, kızılötesi özelliği ile cildin derin katmanlarında birikmiş toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını artırır ve yumuşak doku zedelenmesine iyi gelerek ağrıları dindirir. Ayrıca iltihaplı ödemin atılmasına yardımcı olur. Terleme yoluyla açılan gözeneklerin içerisinden kolajen ve ozonun cildin alt katmanlarına inmesine yardımcı olarak daha çok yağ kaybının sağlanmasına ve selülitlerden kurtulmaya neden olmaktadır.

Kromoterapi

Kromoterapi renklerin organizmalar üzerindeki tedavisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır. Cilde pozitif iyonlar yükler, ruh sağlığı için yararlıdır, vücut dengesi, direnci ve vücut çakralarının açılmasına yardımcı olarak bölgesel kilo kaybını da kolaylaştırmaktadır.

Roll Slimmer

2.500 yıllık Uzakdoğu masajının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Roll Slimmer, kan dolaşımınızı hızlandırarak vücudunuzdaki yağların yüksek oranda yakılmasında büyük rol oynar. Ergonomik şekli ve eşsiz teknolojisi sayesinde kısa sürede egzersizinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Günümüz teknolojisiyle geliştirilmiş makaralar dönerek, vücudunuzun uygulanan bölgesinde dolaşımınızı hızlandırarak masaj etkisiyle selülitli bölgelerdeki yağları parçalar ve pürüzlü görüntüyü yok eder. Aynı zamanda birikmiş toksinlerin atılmasını sağlayarak vücudunuzu şekillendirir.

Kromaterapi, kolajen ve hava iyonizasyonu sayesinde eklem ağrıları, kas spazmları ve vücuttaki iltihaplı ödemin giderilmesinde çok büyük etki sağlar. Tüm vücut kullanılır. Bölgesel yağların yakışında ve özellikle selülitte çok etkilidir.

Reshape

Kusursuz bir elektromanyetik teknoloji olan Reshape, zayıflama, selülit giderme, vücut şekillendirme, yağ yakma ve bölgesel incelme isteyen herkesin denemesi gereken bir sistemdir. Kilo alıp verme sonrasında yaşanan kas kaybı, spor yapmaya vakit bulamayanlar, spor yaptığı halde daha hızlı sonuç almak isteyenler… Reshape yalnızca 30 dakika boyunca vücudunuzu zorlamadan ve standart bir spordaki kadar çaba sarf etmeden 20.000 mekik ve squat etkisi yaratma gücüne sahiptir.

Karın, kalça, kol ve omuzlar, ön ve arka bacak kaslarını harekete geçirebilen Reshape, yalnızca 30 dakikada 20.000 defa kas kasılması sağlar. Uygulanabildiği bölgelere göre etkileri de değişiklik göstermektedir. Örneğin karın ve basen bölgelerinde mekik ve squat etkisi verirken kol, omuz ve bacaklarda sıkılaşmayla birlikte sarkmaları önleyen bir sistemdir.

Maksimum yağ yakışını sağlar.

Lenf drenaj sistemini destekler.

Kan dolaşımına yardımcı olur.

Kalça kaslarını sıkılaştırır.

Vücut kaslarının gelişimini sağlar.

Kasları çalıştırır, güçlendirir.

Metabolizma hızını artırır.

Kronik ağrıları azaltır.

Zayıflamaya yardımcı olur.

Reshape Cihaz Deneyimim

Maalesef yıllardır ne yaparsam yapayım asla gitmeyen bir göbeğim var. Bu yüzden Hunza Camp’a yeni gelen Reshape adlı cihazı duyunca mutlaka denemem gerektiğini düşündüm. Cihaz sayesinde yattığınız yerden 30 dakikada 20.000 mekik gücünde kaslarınızı çalıştırarak, yağlardan kurtulacağınızın garantisini veriyorlar.

Tabii ki denedim ve bu yazımda sizlere Reshape adlı cihaz ile ilgili deneyimlerimden bahsedeceğim.

Cihaz incelme hedeflenen bölgeye bir kemer yardımıyla sabitleniyor. Ben karın bölgem için tercih ettim. Karnıma bağlanır bağlanmaz yoğun bir titreşim hissettim. İnanın bu parmak ucunuza kadar hissedebileceğiniz bir titreşim. Masaj sayesinde kaslarımın çalışmaya başladığı belliydi. Sonrasında cihazın titreşimi kademeli olarak artıyor. Kademe arttıkça sanki mekik çekiyormuşum gibi hissetmeye başladım. Uygulanan bölgenizde hem vakum hem de hafif bir ısı hissediyorsunuz. En güzeli de hiç ama hiç acı olmaması. Adeta yattığım yerden spor yapıyor gibiydim. Bunun ispatını sabah kalktığımda hissettim. Spor yaptığınız günün bir diğer sabahı, karnınızda sanki yumruk yemişçesine bir ağrı vardır ya. Hah işte o! Yataktan zor kalktım desem yeridir. Karnım o kadar çalışmış ki resmen et kesiği gibi acıyordu. Henüz 3. seansımdayım ama şimdiden çok fark etmeye başladı diyebilirim. İlerleyen zamanlarda sonuçları mutlaka sizinle paylaşacağım. Sağlıkla kalın…


Adres: Alikahya Fatih mah. Kural sk. No:12 41350 İzmit Kocaeli

İletişim: 0532 733 35 41

Instagram: hunza_camp

mail: info@hunzacamp.com

www.hunzacamp.com

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU