Hunza Camp’tan Devasa Yatırım | Hunza Camp Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor   İlimizin ilk ve…

Hunza Camp’tan Devasa Yatırım | Hunza Camp Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor   İlimizin ilk ve…

Hunza Camp’tan Devasa Yatırım | Hunza Camp Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor   İlimizin ilk ve…

Hunza Camp’tan Devasa Yatırım | Hunza Camp Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor   İlimizin ilk ve… Hunza Camp’tan Devasa Yatırım | Hunza Camp Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor   İlimizin ilk ve…
Hunza

BLOG

BLOG

Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük alana konaklamalı yeni bir merkez kuruyor

 

İlimizin ilk ve tek VIP hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba Ciğerdelen, merkezi kurarken hayalini de kurduğu konaklamalı konsepte nihayet geçiyor. Ciğerdelen, Kartepe’de 10 dönüm üzerine sağlıklı yaşam merkezi inşa ediyor. Merkezin temeli atıldı, haziran ayı gibi ana binanın bitirilmesi hedefleniyor. Kocaeli’de yine bir ‘ilk’e imza atan Tuğba Ciğerdelen öyle bir proje hayata geçiriyor ki merkezde adeta yok yok. Misafirlerin konaklayacağı bungalov evlerden spor yapacakları alanlara, restorandan kuaför hizmetine, diyetisyenden psikolog desteğine, doktordan hemşireye kadar kişinin bedenen ve ruhen arınması için gereken her şey düşünülmüş. Devasa projenin tüm detaylarını Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin kurucusu Tuğba Ciğerdelen’den dinledik…

Tuğba Hanım, Hunza Camp’ın bundan 5 yıl önce bir apartman dairesinde başlayan yolculuğu bugün bambaşka bir boyuta taşındı. O günden bugüne neler değişti, biraz anlatır mısınız?

Evet, bundan 5 yıl önce bir apartman dairesinde, küçücük bir alanda hizmet vermeye başladık. Böyle olması gerektiğine de inandık çünkü bu sektörde yeniydik, sistemin nasıl işlediğini henüz bilmiyorduk. Zaten 2 odamız vardı, pilates antrenörüm ve diyetisyenim ile mutlu mesut yaşıyorduk :) Kocaeli’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk sağlıklı yaşam merkezi olarak kurulmuştuk, konseptimiz beğenilince müşteri kitlemiz de artmaya başladı. Bir yıl içinde yeni yer arayışına girdik ve Yahya Kaptan’da şu an hizmet verdiğimiz binaya geçtik, 4 yıldır da buradayız. Daha büyük ve müstakil bir binaya taşınınca, hizmet ağımızı da genişlettik. Pilates ve diyetisyene yoga, zumba; zayıflamayı ve bölgesel incelmeyi destekleyici aletler; cilt bakımı ve masaj hizmetini de ekledik. Aslında bu işe başlarken aklımda bir sağlıklı yaşam merkezi vardı, sistemi kurduk, sıra geldi yerini yapmaya. Evet, hamdık olduk, şimdi pişmeye gidiyoruz.

10 DÖNÜM ÜZERİNE

Nereye gidiyoruz?

Kartepe’ye. Aslında en başından beri istediğimiz konaklamalı konseptimizi burada yapacağız. Yaklaşık 10 dönümlük bir alanda Hunza Camp Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni kuracağız. Temelini attık, inşaata başladık. İlk etapta 750 metrekarelik ana binamızı tamamlayacağız ve halihazırdaki Hunza Camp’ı oraya taşıyacağız.

Kartepe’nin tam olarak neresinde?

Hem şehre çok yakınız hem de şehirden çok uzağız. Beş dakikada şehir merkezine ulaşabileceksiniz. Kartepe’nin eteklerinde, oksijeni bol bir alanda kuruyoruz merkezimizi. Etrafımızda hiçbir yapı yok, sadece kuş cıvıltılarını dinleyerek kendinizi, özünüzü bulacaksınız.

Merkezde neler olacak?

Ana binamızda, danışanlarımızı ağırlayacağımız çok ferah, aydınlık ve rahat bir karşılama bölümümüz bulunacak. Buradaki gibi danışanlarımızın mat ve reformer pilates yapacağı salonlar olacak. Pilateste grup derslerine de başlayacağız ancak en fazla 4 kişi alacağız. Bu arada birebir ders almak isteyen danışanlarımız için VIP salonlarımız da olacak. Yeni yerimizde kuaför hizmeti de vereceğiz. Misafirlerimiz spordan sonra duşlarını alıp, kuaförde saçlarına şekil verdirebilecek. Kafa, beden, ayak masajı ve manikür-pedikür hizmetlerimiz de olacak. Bunun yanı sıra dış mekanda yoga için bir alan ayırdık. Doğa ile baş başa, sessiz, sakin bir ortamda yoga yapacağız. Yoga derslerinde en büyük sıkıntımız sessizliği yakalayamamaktı. ‘Madem kendimize ait bir yer yapıyoruz, o zaman yoga alanını ayrı bir yere alalım’ diye düşündük. Böylelikle yogayı özüne döndürmüş olacağız. Yogada maksimum 10 kişilik grup derslerimiz olacak, isteyen danışanlarımız VIP hizmetimizden de faydalanarak birebir ders alabilecek.

PSİKOLOG OLACAK

Başka ne gibi yenilikler yapmayı düşünüyorsunuz?

Yeni merkezimizde bir psikoloğumuz da olacak. Psikoloji okuyorum, büyük bir ihtimalle o kişi ben olacağım çünkü danışanlarımız yeri gelecek tüm sırlarını psikolog ile paylaşacak, onları başka kimseye emanet etmek istemiyorum. Böyle bir merkezde bir psikoloğun olması şart çünkü kişilerin bedensel olduğu kadar psikolojik rahatlamaya da ihtiyacı var. Aslında o kadar çok alanda psikoloğa ihtiyaç var ki. Mesela yeme bozukluğunu sadece diyetle çözemezsiniz çünkü her yeme bozukluğunun altında psikolojik bir sebep yatar. Bu sebebi ortadan kaldırabilmek için psikologdan destek almanız gerekir. Yeni merkezimizde aile dizilimleri de yapmayı planlıyoruz, bu sayede danışanlarımızı psikolojik anlamda da rahatlatmayı hedefliyoruz. Aile içerisinde yaşanan olumsuzlukların aile fertlerinin DNA’larına kazındığına ve bu şekilde nesilden nesle aktarıldığına inanıyorum. Kişilerin tüm yüklerinden kurtulması, içsel huzura kavuşabilmeleri için gerekli bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

13 ADET BURÇ ODASI

Konaklama sisteminden bahsettiniz?

Hunza Camp’ı ilk açtığımda hayalim olan konaklama sistemimize nihayet kavuşuyoruz. Merkezimizde 13 adet bungalov evimiz olacak. Bu evlerin hepsi burçlara göre tasarlanacak. Biliyorsunuz her burcun farklı özellikleri var. Bu sebepten dolayı, odaların içleri burçlara iyi gelecek şekilde dizayn edilecek. Renginden kokusuna her şey burcun özelliklerini taşıyacak. Ayrıca bir adet VIP ‘ay ve güneş’ odamız olacak. Yatak odası tarafı karanlık, salon ve mutfak ise full cam olacak, bu sayede gün ışığından faydalanılacak.

Merkezinizde bir de restoran olacak yanılmıyorsam.

Evet, bir restoranımız olacak. Sabah, öğle ve akşam yemekleri burada hazırlanacak. Sağlıklı beslenmeye önem veriyoruz, o yüzden yemeklerin tamamını doğal ürünler kullanarak biz yapacağız. Yumurtamızı ve tavuğumuzu köyden alacağız hem köylüye katkımız olacak hem misafirlerimiz doğal beslenecek. Peynirimizi, yoğurdumuzu kendimiz yapacağız. Organik tavuğumuzu haşlayıp suyunu yemeklerde kullanacağız ve kavanozlara doldurarak isteyen misafirlerimize satışını yapacağız. Merkezimize misafir kabul etmeden önce birtakım testler isteyeceğiz. Diyetisyenimiz test sonuçlarına bakarak kişinin neye ihtiyacını olduğunu görecek ve ona göre bir beslenme takvimi oluşturacak. Restoranımız akşam 20.00’de kapanacak, sonrasında servis yapılmayacak.

Buraya kimler gelecek?

‘Her şeyden önce sağlık’ diyerek çıktığımız bu yolda bizlere sadece kilo vermek ya da almak isteyenler değil, ruhunu ve bedenini arındırmak, özünü bulmak, sağlıklı yaşam koşullarını hayatına adapte etmek isteyen herkesi kucaklayacağız.

DOKTOR DA BULUNACAK

Konaklama için bir gün kıstasınız olacak mı?

Yaşam döngüsü 21 gündür çünkü bedeniniz 21 günde değişir. Köklü bir değişim isteyenler 21 günlük konaklamayı tercih edebilir. Ancak hafta sonu arınma programına katılmak isteyen misafirimiz de olabilir. Gelecek misafirlerimizden birtakım bilgiler isteyeceğiz, bu bilgiler doğrultusunda kişiye özgü bir program hazırlayacağız. Merkezimizde bir günün nasıl planlanacağına gelirsek. Misafirimizden öncelikle her sabah 06:00’da kalkarak ‘güne merhaba’ etkinliğine katılmasını isteyeceğiz. Sabah yogasının ardından kahvaltı var. Kişiye özel olarak hazırlanmış beslenme takvimine uygun bir kahvaltı… Sonrasında istediği sporu yapabilir. Öğle yemeğinin ardından kurumumuzda bulunan cihazları kullanarak zayıflamanıza destek olacak ve masaj yaptırarak vücudunuzun rahatlamasını sağlayacağız. Bu arada bir hastane ile anlaşacağız ve merkezimizde bir sağlık kabinimiz olacak. Doktorumuz ve hemşiremizin gözetiminde misafirlerimize yağ yakımını hızlandıracak ve bağışıklığı güçlendirecek serum takviyeleri vereceğiz. Akşam yemeğinden sonra akşam yogası yapılacak ve saat 22.00’de uyumuş olmanızı isteyeceğiz.

Uyku sorunu çeken olursa?

Uyku sorunu çeken misafirlerimiz için aromaterapi desteğinden yararlanıp, melatonin hormonu salgısını arttıracak bitki çaylarından faydalanacağız. Kaliteli uyku bizim için çok önemli.

Merkezi ne zaman açmayı planlıyorsunuz?

Hedefimiz haziran ayında ana binamızı bitirip, Hunza Camp’ı oraya taşımak.

DEVASA HEYKELLER

Tuğba Hanım, Hunza Camp’ın girişine devasa bir heykel yaptırıyormuşsunuz?

Heykeltıraş Orhan Oray, kapı girişine 4 katlı bina büyüklüğünde heykel yapıyor. Dışarıdan baktığınızda bir şey göremeyeceksiniz ancak içeriye girdiğinizde heykelin ihtişamıyla karşılaşacaksınız. İnsanın içine açılmasını, özünü bulmasını anlatan bir çalışma olacak. Biliyoruz ki insan özünü bulursa mutluluğu da bulur. Dünya, kişi kendisini bulduktan sonra daha da güzelleşir. İddia ediyoruz kapıdan içeriye girdiğiniz anda büyüleneceksiniz. Mekanda, devasa heykelin uzantısı birçok heykel olacak, sürekli bir müzik çalacak. Merkezimizde beyaz yakalıların hafta sonu toplantılarını yapabilecekleri alanlar da oluşturacağız.

Tuğba Hanım, son olarak, ilerideki hedeflerinizi sorsam…

Hedefim buydu, bunun için 3 yıldır büyük uğraş veriyorum. Burası açıldığında hedefimi gerçekleştirmiş olacağım. Bir sonraki hedefim ise yaşlandığımda hala sağlıklı ve dinç olmak, kocaman bir masanın etrafında insanlarla hoş sohbetler etmek. Her konuştuğum kişi bana bir şeyler katıyor, öğreniyor ve tecrübe ediniyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU