Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da | Hunza Camp Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi…

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da | Hunza Camp Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi…

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da | Hunza Camp Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi…

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da | Hunza Camp Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi… Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da | Hunza Camp Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi…
Hunza

BLOG

BLOG

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Asiye Ertem; Refleksolojiden vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi ile sorunlu gördüğünüz bölgelerden kurtulmanızı sağlayacak tüm hizmetlere Hunza Camp çatısı altında bizlerle olacak.


Hunza Camp bünyesine yenilikler katarken hız kesmiyor, her detayın en doğrusunu ve en verimlisini tercih ediyor. Üstelik 10 dönüm bir arazi üzerinde hazırlık aşamasında olan büyük ve donanımlı bir yaşam kompleksi ile bizlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Şimdilerde yine işi ile adından söz ettirecek 25 yıllık bir tecrübeyi bünyesine transfer etti.

Asiye Ertem; refleksolojiden doğal kürlerle hazırlanan vücut bakımlarına, Hollywood bakımından vitiligo kapatma yöntemi ile sorunlu gördüğünüz bölgelerden kurtulmanızı sağlayacak tüm hizmetlere Hunza Camp çatısı altında bizlerle olacak. Detaylar için; Grey sayfalarına…

Asiye hanım, merhaba Grey okurları için bize kendinizden ve Hunza Camp’a gelene kadarki süreçten bahsedebilir misiniz?

Herkese merhabalar, ben Asiye Ertem. İzmirliyim, İzmir’de okudum. Ailemden gelen bir meslek, yani genlerimde var. Anne ve babamın 46 yıl işlettikleri güzellik merkezleri vardı. Çocukluğum gençliğim hep kendi merkezimizde geçti. Çıraklıktan yetiştik ve Ege Üniversitesi’nde Güzellik Uzmanlığı Bölümü’nü 1.likle bitirdim. 25 yıldır öğretmenlik yapıp aynı zamanda da mesleğimi icra ediyorum. Kuzenime destek olmak için İzmit’e geldim. 4 yıldır Hunza Camp’ı biliyorsunuz, ben de yakından takip ediyordum. Yeni projesinde yeniliklere yer verecek olan Hunza Camp’a tecrübem, bilgi birikimimle destek olmaya geldim.

Bu çatı altında uygulama yapacağınız işlemler nelerdir?

Şehir merkezinde bulunan merkezimizde ufak adımlarla başlayarak beş dala yer vereceğiz. Kilo verirken ya da alırken vücudumuzun dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bizde danışanlarımıza istedikleri kiloya ulaşırken ufak dokunuşlarla destek olacağız.

Refleksoloji

Dünyada yaygın olarak kullanılan Refleksoloji bilimi kilo yönetiminde de önemli rol oynamaktadır. Sinir uçlarına bası uygulanarak çeşitli rahatsızlara yönelik destek tedavi sağlayan tamamlayıcı tıp metodudur.

Vücut Bakımı

Doğal kürler, losyonlar, serumlar kullanılarak vücutta oluşan problemlerin giderilmesine, cildin sağlıklı bir görünüm kazanırken danışanımızı da rahatlatıp mutluluk hormonunu aktive etmesine yardımcı olur.

Kaş Vitamini Ölçülü Kaş Alımı

Kıl köklerinin canlandırılması, seyrelmiş kaşlar, zayıflamış kıl kökleri üzerinde birçok çalışmam var. Uzun yıllar araştırmalarım sonucu hazırladığım kaş vitamini birçok güzellik merkezinde kullanılırken en özel en etkili formülümü Hunza Camp danışanlarına sakladım. Doğal ürünlerle, yüze uygun ölçülerle kaşlarınıza sihirli dokunuşlar yapıp yüzünüzde güzel bir ifadenin ve çarpıcı bakışın ortaya çıkmasını sağlayacağız.

Hollywood Bakım

Tırnağımızdan cildimizin güzelliğine kadar vücudumuz bir bütündür. Cildinizin genç ve güzel görünmesi aydınlık ve pürüzsüz olmasını sağlayacağız. Yüz, boyun bölgesi, dekolte bölgeniz ağırlıkta olmak üzere hücrelerinizin yenilenmesine cildinizin nefes alıp nemlendirilmesine destek olurken kırışıklıklarınızın azalmasına destek vermiş olacağız. Eğer bu masajımızı yüz yogası ile desteklerseniz kısa zamanda boyun ve yüz bölgenizdeki farkı görebilirsiniz.

Vitiligo Kapatma Cilt Simülasyonu

Kişinin ten rengine en uygun tonda renk pigmentleri hazırlayarak VİTİLİGO, YANIK İZİ, ÇATLAK İZİ, AMELİYAT İZİ VB. danışanı rahatsız eden, vücudunuzda görmek istemediğiniz izlerin kapanmasını sağlayacak kalıcı makyaj tekniğidir. İşlem, istenilen sonucu elde etmek için bir ya da birkaç seans sürebilir. Danışan kendini rahatsız eden görünümden kurtulur. Tedavi yöntemi değildir.

ActivCouch’a uzandığınızda, bedeniniz ve ruhunuz yoğun geçen günün ardından ihtiyaç duyduğu rahatlama imkanını bulacaktır.

ActivCouch Luxury masaj yatağı Hunza Camp’ın yeniliklerinden. Bu cihazın etkilerinden bahseder misiniz?

ActivCouch egzersiz sonrası rahatlama ve gevşeme haline geçmenizi sağlayan, beden ısısı ve bedensel rahatlama için en doğru pozisyona ayarlanmış tüm vücuda masaj yapan ergonomik tasarım masaj yatağıdır. Tam ortopedik olarak dizayn edilmiştir. Bedeninizin egzersiz sonrası en konforlu şekilde rahatlamasını sağlayarak beyninize kas faaliyetlerinin durduğunu, artık bedeni gevşetmesi gerektiği mesajını iletir. ActivCouch’a uzandığınızda, bedeniniz ve ruhunuz yoğun geçen günün ardından ihtiyaç duyduğu rahatlama imkanını bulacaktır. Müzik ve hafif masaj zihninizin sakinleşip rahatlamasını ve bedeninizin konfor ile buluşmasını sağlayacaktır.

Özel olarak hazırladığımız antioksidan ve rahatlatıcı özelliği olan çay ikramımız ile bu eşsiz deneyim için Hunza Camp’a bekliyoruz.

Son olarak "Bir de "bizi yeni yerimize görün "diye bir cümle kullandınız. Bunun içerikleri konusunda bizi aydınlatır mısınız?

Kartepe'de yaklaşık 10 dönüm bir alan üzerinde, içeriğine yeni ve oldukça kapsamlı hizmetlerimizin de ekleneceği, konaklamalı olarak hizmet vereceğimiz büyük bir alanda şehir karmaşasından uzak donanımlı bir yaşam kompleksimiz şu an yapım aşamasında. Yani Hunzacamp her zaman olduğu gibi fark yaratmaya devam ediyor!

HUNZA'DA NELER VAR?

BODYSLIMMER İLE 1 HAFTADA 5000 KALORİ YAKIN

BodySlimmer zayıflamak ve incelmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Kızılötesi ışınları, renk terapisi, aromaterapi, vakum, ozon tedavisi, infrared ısı, kolajen bakımları gibi tüm fonksiyonları kilo vermeniz için en doğru yöntemlerin birleşimidir. BodySlimmer cihazı için özel üretilmiş olan etek giyilerek kabin içindeki düşük atmosferik basınç ortamında haftada 3 kez 30 dakika spor yapıldığında 5000 kaloriye kadar yakabileceğiniz bu cihaz tek seansta bile 4 kata kadar daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur.

ROLLSLIMMER İLE SELÜLİTLERE ELVEDA!

2.500 yıllık Uzakdoğu masajının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan RollSlimmer kas sistemini güçlendirerek kan dolaşımını hızlandırır, düzgün bir postür elde edilmesine olanak sağlar ve vücudunuzdaki yağların yüksek oranda yakılmasında büyük rol oynar. Yüksek etki için Infrared(ısı), kolajen, ozon tedavisi ve kromaterapi destekli özelliklerle donatılmıştır. Tüm vücut kullanılır. RollSlimmer’ın en büyük özelliği selülitle mücadele etmesidir. Düzenli kullanımda selülitlerin gözle görülür şekilde giderilmesine ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur.

TRAINER L250 İLE FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUN

Trainer L 250 egzersiz sırasında hedefli düşük basınç özellikle üst baldır ve basenlerdeki inatçı yağ dokusunda kan dolaşımını hızlandırır ve aktifleştirilmiş yağ yakımını sağlar. Kalçadan itibaren incelme sağlar ve bacakları biçimlendirir. Aynı zamanda zayıf toplardamarı da destekler.

YOGA İLE RUHUNUZU DİNLENDİRİN

Nefes çalışmalarının zihninizde yaratacağı etki, Yoganın vücudunuza kazandıracağı esneklik ve dayanıklılık, meditasyon sayesinde ulaşacağınız farkındalık ve dinginlik ile kendinizi keşfedeceğiniz seanslar sunuyoruz. Hunza Camp’ta çoğunlukla birebir dersler şeklinde devam eden Yoga seanslarımıza grup dersleriyle de katılmak mümkün. Her yaşa uygun Yoga seanslarımız, Yüz Yogası ve Hamak Yogası derslerimiz ile hizmet vermekteyiz.

RESHAPE 20.000 MEKİK ETKİSİYLE YAĞ YAK KAS YAP YATARAK KİLO VER​​​​​​​

Reshape cihazı spor salonlarında yapılan sporu yarım saatlik bir programın içine uyarlayıp kaslara çok yoğun spor yapmış sinyalleri gönderir. Gelişmiş elektromanyetik dalga teknolojisi ile 30 dakikada kasları 20.000 kez çalıştırarak harekete geçirir. Düzenli kullanımda kas kütlesini arttırırken, yağ kaybını sağlar. Reshape cihazı kol, göbek, kalça ve basen bölgesinde kullanılabilir. Çok fazla kalori yakmanıza ve metabolik hızı arttırmanıza yol açar. Böylece uyurken ve dinlenirken bile yağ kaybetmeye devam edebilirsiniz.

VACUNAUT İLE 1 AYDA 2 BEDEN İNCELİN

Düzgün karın ve ince bel ama nasıl ? Problemi hepimiz biliyoruz. Karın ve kalçalarda yağ minderleri bir defa yerleştiler mi burada inatla kalmaya devam ederler. Diyet ile kombine edilmiş Vacunaut terapisi yağ yakmayı %80 oranında bel, karın ve kalça bölümünde gerçekleştiriyor. Vacunaut cihazı, 3 başlıklı hortumu ile özel kıyafetinin içerisinde 15 saniyede bir vakum vererek bel ve göbek bölgesini harekete geçirip sıkılaşmasında etkili sonuçlar doğuruyor. Birkaç seans sonrasında vücutta belirli bir çevre kaybına ulaşılıyor ve yeni formunuz uzun süre kalıcı olarak korunuyor.

BAŞUCU KİTABINIZ: HUNZA’NIN EL GÜNLÜĞÜ

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda her zaman sağlıklı beslenmeyi, fiziksel aktiviteyi, doğru nefes tekniklerini ve yogayı insan hayatına adapte etmeyi hedefledik. Bu amaçla çıkarttığımız Hunza’nın El Günlüğü’nde sağlıklı beslenmeden fit tariflere günlük yapabileceğiniz pilates egzersizlerinden yogaya dair her şeyi bulabilirsiniz. Her zaman yanı başınızda bulundurabileceğiniz el kitabımızla daha çok insanın hayatına dokunabildiysek ne mutlu bizlere..

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU