18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti | Hunza Camp Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor. HEM BEDENİMİZE HEM…

18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti | Hunza Camp Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor. HEM BEDENİMİZE HEM…

18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti | Hunza Camp Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor. HEM BEDENİMİZE HEM…

18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti | Hunza Camp Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor. HEM BEDENİMİZE HEM… 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti | Hunza Camp Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor. HEM BEDENİMİZE HEM…
Hunza

BLOG

BLOG

18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti


Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de MD Mezolifting cihazı ile güzelliğimize güzellik katıyor.


HEM BEDENİMİZE HEM DE RUHUMUZA DOKUNAN HUNZA CAMP ŞİMDİ DE MD MEZOLIFTING CİHAZI İLE GÜZELLİĞİMİZE GÜZELLİK KATIYOR. CİLT BAKIM UZMANI OLAN AYŞE KARAHACIOĞLU’NUN 18 YILLIK DENEYİMİ HUNZA CAMP’TA FARK YARATIRKEN, AYŞE HANIM’IN VERMİŞ OLDUĞU GÜVEN İSE BİZLERDEN TAM NOT ALIYOR. TECRÜBESİNDEN, UYGULADIĞI YÖNTEMLERDEN, ÇALIŞTIĞI FIRMALARDAN VE DAHASINDAN BAHSEDEN AYŞE HANIM BİLGİ VE DENEYİMİNE OLAN GÜVENİYLE HERKESİ HUNZA CAMP’A DAVET EDİYOR.

Ayşe Hanım merhaba, kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Ayşe Karahacıoğlu. 1967 doğumluyum. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve güzellik uzmanlığı kursundan 2005 yılında mezun olduktan sonra macerama Yves Rocher markası ile yaklaşık 9 yıl boyunca mağaza müdürü ve cilt bakımı uzmanı olarak devam ettim. İlgi alanım hep bitkisel ve organik ürünler üzerineydi. Bu mağazacılık deneyiminin ardından 2 yıl boyunca Suna Dumankaya ürünleri üzerine eğitimimi tamamlayarak cilt bakımı yaptım. Hayalimde L'occitane ile çalışmak vardı ve 4 yıl da bu firmayla çalışarak hayalimi gerçekleştirdim. Yıllardır yapmayı sürdürdüğüm cilt bakımı artık benim için bir yaşam biçimi haline geldi. 18 yıllık deneyim ve bu işe olan sevgim ile yaklaşık 3 yıldır Hunza Camp ile çalışmaya devam ediyorum.

Hunza Camp ile yollarınız nasıl kesişti? Bu işbirliği nasıl başladı?

Tuğba Hanım'ın yeni yerini ziyaretim sırasında “Bana cilt bakımı yapar mısın geldikçe” dedi. Daha sonra ben de olur dedim ve bir makine alarak başladık.

Burada yapılan işlemlerden bahseder misiniz?

Cilt bakımı ve yeni başladığımız MD Mezolifting cihazımız mevcut. Cilt bakımında kişiye özel yaklaşık 10 tane maske var. Normal cilt analizi yaparak kişinin cilt tipini belirliyoruz ve cilt bakımına başlıyoruz. Daha sonra yine kişinin cilt tipine uygun maske, serum seçerek devam ediyoruz. Bu uygulama yaklaşık 2 saat sürüyor. Ayrıca galvanic akım veren bir makinem var. Kişiye onu uygulayarak cilt kaslarını çalıştırıyoruz. Benim için önemli olan kişinin cilt yapısı, cildindeki sorunlar. Buna yönelik bir prosedür, bir akış var. O esnada devam ediyoruz. 15 dakikalık kendi elimle uyguladığım lifting masajı var. Son olarak da 15 dakikada maskeyle dinlendiriyoruz kişiyi. Bunun yanında Casmara firması, yelpazesi geniş, ürün seçeneği çok fazla olan bir firma. Kişiye özel kitlerimiz var. Bu kit bakımlarında kişinin sorunu ne ise onay önelik çözümler üretiyoruz. Mesela cildinde akne problemleri varsa akneyle ilgili kişiye özel kitlerimiz var. Hassas cilt yapısına sahip kişilere özel kitlerimiz var. Bunun yanında H-10 içerikli yoğun kolajen içeren kitlerimiz var. Dediğim gibi Casmara firmasının çalışma alanı çok büyük. Kişiye bunları anlatarak hangisini uygulamamı istiyorsa ona göre yönlendiriyorum.

Göz bakımı için de özel uyguladığınız bir bakım olduğunu biliyoruz. Bize bundan bahseder misiniz?

Yine Casmara’nın kişiye özel göz bakım kiti var. Bu birçok firmada yok. Bunun en önemli özelliği; kişiye özel göz çevresindeki yoğun morlukları, ödemi ve bunların yanında yorgunluğu gözden alan bir uygulama.

Sırasıyla başlıyoruz ve gözaltını özel bir jel ile temizliyoruz. Daha sonra göz çevresini aydınlatıcı, canlandıran bir peeling uyguluyoruz. Tekrar göz çevresinde ödem atan bir maske var bunu yapıyoruz. Masajla uygulayabileceğiniz kendine özel bir kremi var. Daha sonra da bunları sabitleyecek 20 dakikalık, gözde beklemesi gereken bir maskesi var. Bu işlemleri yaklaşık 6 dakika gözaltında bekleterek uyguluyoruz. Sonuç olarak uygulama bittiğinde kişinin göz çevresi dinlenmiş, gözündeki ödemi atmış, morlukları azalmış olarak kalkıyor. Bunu kişiye 15 günde bir uygulayabiliyoruz, ayda bir de uygulayabiliyoruz. Bu uygulama devamlı olursa sorunlu olan bölgede sorunun ortadan kalktığı net bir şekilde görünüyor.

Yıllardır bu işi doğal ürünlerle yaptığınızı, güvenmediğiniz ürünlerle çalışmadığınızı biliyoruz. Bu ürünlerin özelliği nedir?

Casmara firması İspanyol bir firma. Özellikle kendisini bu alanda geliştiren, tercih edilen, Ecocart sertifikası olan, hiçbir firmada olmayan Lipozom Teknolojisiyle çalışan bir firma. Sonuçta biz de en iyiyi, güzeli ve doğalı arıyoruz. Benim aradığım, her alanda beni tatmin eden, uygulamada bana rahatlık sağlayan ve sonuçları güzel olan bir firma.

Bir firmada ürün yelpazesi ne kadar fazla olursa, ne kadar güvenilir olursa, sizin çalışma alanınız o kadar büyük ve geniş oluyor. Bu alanda bana konforu sağlıyor. Müşterilerim de son derece mutlu bir şekilde kalkıyor. Bu yüzden bu ürünü tercih ediyorum. Ama en önemli özelliği Lipozom Teknolojisi. Bu teknoloji sorun odaklı. O yüzden uyguladığımızda sorunu keşfederek, kullandığımız ürünlerle kişinin sorununu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bu da bize hem konfor, hem rahatlık hem de güven kazandırıyor.

MD Mezolifting cihazıyla nasıl bir işlem uyguluyorsunuz? Bunun geri dönüşleri nasıl oluyor?

MD Mezolifting cihazıyla kişiye özel kür paketi hazırlıyoruz. En az 4 seans kişiye uygulamamız gerekiyor. Bu grupla çalıştığımız 3 tane ürün var. Hyaluronik Acid, DNA, akne ve leke. Ayrıca bu cihazla saç mezoterapisi de yapabiliyoruz. Saça uygulanan ürünlerimiz de var.

Önce kişinin cildinde ne problemi var diye bakıyoruz. Diyelim ki cildinde matlık, lekelenme, elastikiyet kaybına uğramış bir cildi varsa ilk önce DNA ile başlıyoruz.

DNA içinde; Juvaleten, A vitamini ve E vitaminleri olan bir kür. Özellikle bu kür ciltteki DNA yapısını düzeltiyor. Böylece kişinin cildi canlanıyor, matlığı ortadan kalkıyor ve lekelenmeye sebep olan bileşenler ortadan kalkıyor. Kısaca 4 seansın sonunda kişinin cildi canlanmış, gençleşmiş (hatta 10 yaş deniyor), tazelenmiş, duru, net ve parlak bir cilt ortaya çıkıyor. Bunu 4 seans haftada 1 alıyoruz. Ayda 1 de hatırlatma seansı yapıyoruz.

Saç mezoterapisinden bahseder misiniz?

Saç mezoterapisi de benim için çok önemli. Özellikle bayanlarda, erkek tipi ön taraflarda bulunan saç dökülmesiyle ilgili problem yaşayanlara uyguluyoruz. Ürünün içinde bulunan bileşenler melanosomlar, keratin hücreleri oradaki saç folikülünü besleyerek saçın sağlıklı bir şekilde dışarı çıkmasını sağlıyor. Hatta beyazlamış saçları da melanosomlar hücreleri çalıştırarak saça renk veriyor. Bu uygulama 4 ile 6 seans sürüyor. Daha sonra da hatırlatma seansları yapıyoruz. Özellikle bu ürünlerde bulunan lipozom teknolojisi saç hücresinde bozulmuş olan dokuyu hedef alarak, oradaki hücreleri onarıyor. Lipozom özellikle kanser tedavisi gören kanser hastalarında kullanılan bir teknoloji. Diyelim ki saç folikülünde bir sorun var, neden oradaki bölüm açılıyor buna bakıyoruz. Ürünü uyguladığımızda içindeki bileşenler direk sorunlu olan bölgeye giderek sorunu onarıyor ve onu besleyerek sağlıklı saçın dışarı çıkmasını sağlıyor.


Adres: Alikahya Fatih mah. Kural sk. No:12 41350 İzmit Kocaeli

İletişim: 0532 733 35 41

Instagram: @hunza_camp

mail: info@hunzacamp.com

www.hunzacamp.com

POPÜLER İÇERİKLER
DETOKS
NEDİR?

Vücudumuz tarafından üretilen atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulun...

DETAYLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Hunza | Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım
Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım

Tuğba Ciğerdelen - Pozitif enerji, profesyonellik ve insan odaklı yaklaşım…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek
Ciğerdelen Çiftinden Kanserle Mücadeleye Destek

İş insanı Gürol Ciğerdelen ve eşi Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp’tan Devasa Yatırım
Hunza Camp’tan Devasa Yatırım

Hunza Camp, Kocaeli’de bir ‘ilk’e imza atıyor, Kartepe’de 10 dönümlük…

DEVAMINI OKU
Hunza | Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da
Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da

Alanında Aldığı Eğitimi Birincilikle Bitirmiş Çeyrek Asrın Tecrübesi Şimdi Hunza'da…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor
HUNZA CAMP Yeniliğe doymuyor

İlimizin ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp,…

DEVAMINI OKU
Hunza | 30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta
30 dakikada 20 bin mekik etkisi Reshape Teknolojisi Hunza Camp’ta

Kentimizin kişiye özel VIP hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Grip gibi salgın hastalıkların arttığı bu aylarda bağışıklık sisteminizi güçlendirmek…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Bir Yenilik Daha!
Hunza'dan Bir Yenilik Daha!

Gelin cihazlarımızı yakından tanıyalım... Sektörde kendini ispatlamış, sadece vücudumuzu değil…

DEVAMINI OKU
Hunza | 18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti
18 Yıllık Tecrübe Hunza Camp ile Birleşti

Hem bedenimize hem de ruhumuza dokunan Hunza Camp şimdi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor
Hunza Camp Zayıflamak İsteyenlere Günümüz Teknolojisi ile Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Ağustos sayımızın kapak konuğu olan Hunza Camp kurucusu Tuğba CİĞERDELEN…

DEVAMINI OKU
Hunza | SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER
SELÜLİTSİZ ve SIKI BİR VÜCUT ROLLSLİMMER

Rollslimmer (Selülitsiz ve Sıkı Bir Vücut) / Hunza CampRollslimmer (Selülitsiz…

DEVAMINI OKU
Hunza |  Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin
Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin

Vacunaut İle 1 Ayda 2 Beden İncelin / Hunza CampDüzgün…

DEVAMINI OKU
Hunza | TRAINER L250
TRAINER L250

HUNZA CAMP / TRAINER L250 “Doğal ve Sağlıklı”TRAINER L250 HUNZA…

DEVAMINI OKU
Hunza | HYPOXİ DERMOLOGY
HYPOXİ DERMOLOGY

Hunza Camp / Cildinizi Hypoxi Dermology ile Çalıştırın Hypoxi Dermology…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES
HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES

HUNZA CAMP/ BEDENİN İÇİN EN GÜZEL HEDİYE PİLATES Kişiye özel…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP'ta YOGA
HUNZA CAMP'ta YOGA

Hunza Camp’ta YogaSağlık her şeyin üstünde ve temelinde bir güçtür.…

DEVAMINI OKU
Hunza | HUNZA CAMP BÜYÜYOR
HUNZA CAMP BÜYÜYOR

Kartepe’de yaklaşık 10 dönümlük bir alan üzerinde yeni hizmetlerimizi de…

DEVAMINI OKU
Hunza | YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE
YENİ YILDA YENİLİKLER SİZİNLE

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakırken yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olduğumuzu…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !
Hypoxi ile 4 Günde 1 Beden İncelin !

Hypoxi ile hayalinizdeki gelinliği giymek artık hayal değil. Düğün mevsimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü
Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü

Raflardaki yerini alıyor: Hunza’nın El Günlüğü   Sağlıklı bir yaşam tarzı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta
Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta

Hemşire kontrolünde Hypoxi terapisi Hunza Camp’ta   İlimizin VIP hizmet veren…

DEVAMINI OKU
Hunza | 2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen
2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen

2021 onun yılı olacak; Tuğba Ciğerdelen RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR FOTOĞRAFLAR:…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kanserle mücadele için yürüdüler
Kanserle mücadele için yürüdüler

Kocaeli Hunza Camp, ‘Meme Kanserleri Farkındalık Etkinlikleri’ adı altında Kocaeli…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'tan Dev Kampanya
Hunza Camp'tan Dev Kampanya

Hunza Camp'tan Dev Kampanya Eye perfection massage glasses ile cildiniz ışıldayacak.…

DEVAMINI OKU
Hunza | D Vitamini
D Vitamini

D VİTAMİNİSon zamanların en popüler vitaminlerinden biri olan D vitamini…

DEVAMINI OKU
Hunza | Kronik Kabızlık ve Beslenme
Kronik Kabızlık ve Beslenme

Kabızlık, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha…

DEVAMINI OKU
Hunza | Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?
Tatlı Krizlerini Nasıl Önleyebiliriz ?

Bazen mutluluktan veya üzüntüden, bazen dikkati çeken bir reklamla, kimi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen
Hunza'dan Gelen İlhamı ile Tuğba Ciğerdelen

AĞUSTOS KAPAK KONUĞUMUZ; İLHAMINI UZUN YILLAR SAĞLIKLI YAŞAMLARIYLA ÜN SALMIŞ…

DEVAMINI OKU
Hunza | Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta
Enerji Ve Gençliğin Bütünü Yoga Ece Var İle Hunza Camp'ta

Bu röportajla birlikte size bol enerjili ve huzurlu günler dileriz.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor
Hunza'nın El Günlüğü Raflarda Yerini Alıyor

Geçen yıllar boyunca, sağlık konusunda pek çok tecrübe edindik ve…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza'nın El Günlüğü
Hunza'nın El Günlüğü

ÜÇ YIL ÖNCE "RUHUN VE BEDENİN HUZUR BULDUĞU YER" SLOGANIYLA…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum
Hunza Camp'ta Çok İyi Hissediyorum

Yaşayan bilir, eğer düzenli spor yapıyor, hatta geçiştirmeden kendinizi biraz…

DEVAMINI OKU
Hunza | Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta
Bel bölgesinde fazlalıklara ‘elveda’ deyin: ‘VACUNAUT’ Hunza Camp’ta

İlimizin kişiye özel hizmet veren tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası
Yer çekimine meydan okuyun! Hamak Yogası

Yoga deneyiminizi bambaşka bir noktaya taşımak, ayaklarınız yerden kesilirken rahatlamak,…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin
Hypoxi Terapisi ile 4 Günde 1 Beden İncelin

Fazla kilolarınızdan, bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız, Hunza Camp’ta…

DEVAMINI OKU
Hunza | COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
COVİD-19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

1. Tüm tesis her sabah düzenli olarak temizlenip dezenfeksiyonu yapılmaktadır.2.…

DEVAMINI OKU
Hunza | Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP
Mutluluk ve Huzurun Sağlıkla Buluştuğu Yer: HUNZA CAMP

Evininizin konforunu hissedeceğiniz kişiye özel hizmet veren sağlıklı yaşam merkezi…

DEVAMINI OKU
Hunza | Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun
Yoga eğitmeni Begüm Kurt: Zamanı yüz yogasıyla durdurun

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP
Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer
Değişime karar verdiyseniz: Melis Zafer

Hunza Camp’ın başarılı spor eğitmeni Melis Zafer, “Yaşantısında, beslenme şeklinde…

DEVAMINI OKU
Hunza | Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!
Diyetisyen Türkan Dayıoğlu: Yaşam çarkını döndürün!

Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP
Sadece size özel vip hizmet: HUNZA CAMP

Gözlerinizi kapatın, hayal edin... Sadece size özel bir sağlıklı yaşam…

DEVAMINI OKU
Hunza | Masaj
Masaj

Derin Bağ Doku Masajı/ Deep Tissue MassageDerin bağ doku masajı…

DEVAMINI OKU
Hunza | Ozon Sauna Nedir?
Ozon Sauna Nedir?

Buhar saunası yolu ile ozonterapi güçlü bir hastalık önleyicidir. Yan…

DEVAMINI OKU
Hunza | Her Şeyden Önce Sağlık
Her Şeyden Önce Sağlık

Amacınız daha sağlam biri olup daha az hastalanmak, ilaca, ameliyata…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hypoxi
Hypoxi

TRAINER L250Fit bir vücut - peki nasıl? Kadınların % 80'…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp Açıldı
Hunza Camp Açıldı

Her şeyden önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız…

DEVAMINI OKU
Hunza | Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz
Hunza Camp ile Diyet yapmıyor, sağlıklı besleniyoruz

Zihnimizde yaygın olarak bulunan diyet kavramını bir kenara bırakıp, bu…

DEVAMINI OKU